Neigsite ar neneigsite, jokio skirtumo – tiesa yra tokia, kad gėlės mus lydi nuo gimimo iki tos dienos, kai, peržengę dangaus vartus, pasilabiname su Aukščiausiuoju… Ir dar ilgiau…

kolumbariumas-gėlės

Kiekvieno žmogaus, į Anapilį palydinčio artimą žmogų, valia ir pastangos yra gerbtinos. Kas lengvais žemelės grumsteliais užberia artimojo ar kito brangaus žmogaus palaikus ir lieka laimingas, kas kapą užkloja baltų gėlių jūra ir jaučiasi atidavęs paskutinę duoklę. Kiti savo jėgomis ar pasikliovę specialistais originaliai papuošia palaikų pelenų urną ir ją palieka ten, kur sako širdis.

Gerbiame visų valią ir siūlome kelis šiuolaikiškus urnos dekoro sprendimus. Ir visai nesvarbu, kur ji stovės – bus užberta lengvais žemių grumsteliais ar pastatyta moderniame kolumbariume.

  • Pagal pageidavimą profesionalai urną originaliai dekoruos gyvais ar dirbtiniais gėlių žiedais. Sezoniniais, mylėtais Anapilin iškeliavusio žmogaus ar žydinčiais amžinai.
  • Šiuolaikiška yra pelenų urną puošti stabilizuotais (konservuotais) rožių žiedais. Natūralios gamtinės išvaizdos jie nepraranda iki trejų metų ir, kas svarbiausia, stilingai atrodo vieniši, tiksliau – be kitų gėlių draugijos.

Tiesiog įsiklausykime, ką sako širdis… It neturite abejoti, kad profesionalai jūsų norus išpildys šimtu procentų.

Tai įdomu

  • Iš lotynų kalbos žodis „columbarium“ reiškia „balandinis“.
  • Senovės Romoje, urnoms įamžinti, buvo steigiamos specialios nišos. Tai žinant, viena iš kolumbariumo užuomazgų galima laikyti urną, 1726 metais atrastą senovės Romoje.

Artimų, brangių ar kitaip jūsų gyvenimą teigiamai paveikusių brangių žmonių palaikų urnas patikėkite puošti profesionalams…

Apsilankykite www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 197 kartai