Galvokime pozityviai – jau netrukus tamsą nušvies perlinių snaigių spindesys ir tada…. Tada išauš nuostabus Šv. Kalėdų rytas. Pasistenkime, jį pasitikti jaukiomis šventinėmis kompozicijomis išdabintuose namuose.

Kalėdinė kompozicija

 

Netradicinės ir populiarios detalės

  • Sukulentai. Šie egzotinės išvaizdos augalėliai lapuose kaupia vandenį, todėl jais praturtintos kompozicijos, puokštės, taip sakant, ilgalaikės. Galite neabejoti: tokios akis ir širdis džiugins net ir po Trijų karalių. Žinoma, nuvytusias žydinčias gėles teks pašalinti, tačiau… Sukulentai savo grožiu joms nenusileidžia!
  • Stabilizuoti rožių žiedai. Specialiu būdu užkonservuoti rožių žiedai kompozicijose ne tik įspūdingai atrodo – jie nevysta net iki trejų metų! Taigi, po švenčių iš kalėdinės kompozicijos juos galėsite perkelti, kad ir į stiklo vazą – turėsite naują interjero aksesuarą.
  • Mini figūrėlės. Elniukai, angeliukai, nykštukai, sniego seneliukai ir t. bet kokiai kompozicijai suteikia pasakišką natą. Nostalgija vaikystei nebūna nemiela širdžiai…
  • Visžalių augalų šakelės. Tokia detalė bet kokiai kompozicijai įkvepia gyvastį, primena senolių tradicijas, grožiu, jaukumu nurungia plastikinius augalus.

Įvairiausių kalėdinių dovanų rasite  www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 2202 kartai