Šiandien jau nėra populiaru jaunavedžiams sukurtas taures, vardam šeiminės laimės, mesti ant žemės, kad šukės plačiai pažirtų – populiariau jas išsaugoti kaip šventę primenantį atributą. Simbolizuojantį dvasinę ir fizinę sąjungą.

vestuvines-taures

Primenantį gražiausią gyvenimo šventę, o ilgainiui ir įgijusį vestuvių metinių svarbios detalės vaidmenį. Taigi, šiek tiek žinių apie šiuolaikišką naujai besikuriančios poros taurių dekorą.

  • Taurių puošyba neturėtų būti, taip sakant, iš oro – ji turi atitikti bendrą šventės stilių.
  • Madinga tai, kas subtilu ir gamtiška. Taigi, geriau apsiribokite augmenija nei plastikiniais kaspinais, karoliais ar kitomis sintetinėmis detalėmis. Nepatingėkite pasukti galvą, ką natūralaus galite panaudoti.
  • Pagalvokite apie taurių graviravimą. Vestuvių data, jaunųjų vardai, o gal kažkokie kiti jiems vieniems įskaitomi simboliai? Paslaptį gaubia paslaptis, kurio nebūtina kiekvienam atskleisti.
  • Madinga jaunųjų taures padabinti vieninteliu karališkos gėlės (orchidėjos, anturio ar kt.) žiedu ir… ne mažiau madinga – dvi taures sujungti laukų, pamiškių augmenijos girlianda.
  • Kaip taurių jungtį, galima panaudoti dekoratyvų, gyvais gėlių žiedais ar, tarkim, stabilizuotomis rožėmis, stilizuotą padėklą. \Dvi taures į bendrą visumą galima sujungti, kad ir dabar labai madingu gintarų vėriniu. Žinoma, kalbame apie Baltijos pajūrio vestuves…

Atkreipkite dėmesį!
Į madą sugrįžusių krištolo taurių skambesys – nepakartojamas, todėl jų nereikia perkrauti dekoratyviomis detalėmis. Mėgaukitės garso virpesiais ir… vienu kitu taures puošiančiu gyvu gėlės žiedu.

Subtilus dekoras šiandien ima viršų…

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Nuotraukos: Tarp gėlių ir Pinterest.

Skaityti 680 kartai