Tik nepažiūrėkite į dovaną Ožiaragiui pro pirštus – ne tik pinigus vėjais paleisite, bet ir džiaugsmo po šiuo zodiako ženklu gimusiam žmogui vargiai suteiksite. Taigi, rimtas reikalas yra Ožiaragio gimtadienis…

Dovanos ožiaragiui

Anot astrologų, dovaną Ožiaragiui geriau rinkti vadovaujantis logika, o ne emocijomis, užvis geriausia – atsižvelgiant į Ožiaragio gyvenimo tikslus (nėra sunku juos perprasti, nes Ožiaragis linkęs jais mielai dalintis su aplinkiniais). Tik negalima persistengti su praktiškumu – juk Ožiaragis ne robotas, o žmogus, jam gera gauti ne tik, pavyzdžiui, naujausio modelio planšetę, bet ir tarkim, kokį rankų darbo įvaizdžio aksesuarą.

Atsargiai su siurprizais! Konservatyviajam Ožiaragiui jie nelabai patinka. Na, nebent būrys bičiulių nutartų, kad siurprizo reikia.

Neapsiriksite Ožiaragiui karjeristui įteikę kokią verslo dovaną, atspindinčią jo statusą, pavyzdžiui, plunksnakotį su paauksuota plunksna ar prabangų sieninį laikrodį.

Namų jaukumą puoselėjančiam Ožiaragiui tinka dovanoti praktiškas interjero smulkmenas, pavyzdžiui, dekoratyvias daiktadėžes, paskutinės mados vyno taurių rinkinį su originaliu taurių pakavimu, modernių žvakių komplektą, pastatomą dekoratyvų laikraščių dėklą ir t. t. Tokie daiktai tamsiame kambarėlyje tikrai nedulkės!

Žingeidus Ožiaragis vertina loginius žaidimus, gyvenimo problemas padedančias išspręsti knygas, mokslinio pobūdžio žurnalus (pagalvokite apie tokio leidinio prenumeratą!).

Kas dėl suvenyrų, daiktas (statulėlė, žiebtuvėlis, peleninė…) turi būti toks stilingas, kad Ožiaragiui nebūtų gėda jo parodyti kolegoms.

Jeigu vis tik bus sunku apsispręsti, ką dovanoti Ožiaragiui, dovanokite pinigus – jis jų vėjais tikrai nepaleis. Nusipirks tai, ko geidė jo širdis. Negana to, dažnai prisimins, kokią gerą dovaną jam padovanojote.

Gerai pasukite galvą, kokias gėles Ožiaragiui dovanosite. Jei atsižvelgti į po tokiu zodiaku ženklu gimusio žmogaus charakterio savybes, puokštė turi būti originalaus dizaino arba milžiniško dydžio, ne itin marga. Anot astrologų, Ožiaragiams patinka raudonos rožės ir, žinoma, kitokios žiemos gėlės.

Skaityti 1049 kartai