Po Svarstyklių ženklu gimusių žmonių gyvenimą valdo grožis ir harmonija. Taigi, užuot per naktį skaičiavus žvaigždes ir sukus galvą, ką padovanoti po tokiu zodiako ženklu gimusiam žmogui, geriausia iškart keliauti ieškoti gražių daiktų. Svarstyklės yra estetai iš prigimties, todėl vertina stilingus interjero aksesuarus, antikvarinius daiktus.

Dovanos svarstyklės ženklui

Gera dovana vienos ir kitos lyties šio zodiako ženklo atstovams – žymaus gamintojo parfumerija, kokybiško audinio užvelkamoji patalynė, stilinga žvakidė.Svarstyklės jaučia silpnybę delikatesams. Tai reiškia, kad geras sprendimas yra dovanoti kuponą pavakarieniauti dviese prabangiame restorane. Kaip ir kvietimas drauge tortadienį atšvęsti jaukioje vyninėje, kurioje gardžiai ruošiamos jūrų gėrybės, teka išlaikyto vyno upeliai.

Svarstyklėms patinka viskas, kas susiję su muzika. Todėl verta pagalvoti apie tokias dovanas, kaip bilietas į muzikinį teatrą ar mėgstamos grupės koncertą.

Svarstyklės dievina laiką, praleistą su savimi. Todėl jos įvertins jūsų dovanotas valandas kvapniam masažui ar, tarkim, atpalaiduojančio kvėpavimo seansui. Niekas jums nedraudžia fantazuoti! Tik nepamirškite, kad labai svarbu dovaną stilingai įpakuoti. O gal net originaliai įteikti!

Kas dėl gėlių…

Svarstyklės su didžiausiu malonumu iš jūsų rankų priims originalią gėlių puokštę. Nenutuokiate, kokios gėlės joje turėtų dominuoti? Floristui vardinkite astras, chrizantemas, lelijas, rožes. Anot astrologų, Svarstyklės tiesiog pamišusios dėl tokių žiedų! Smagaus laiko gimtadienį švenčiančių Svarstyklių draugijoje!

Daugiau originalių gėlių ir dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 717 kartai