Menka bėda, jeigu pristigsite laiko draugams, giminaičiams ar kolegoms paruošti kokį šventinį patiekalą – pasisvečiuoti keliaukite nešini rankų darbo margučiais, simbolinių gėlių, dekoratyvių detalių kompozicija.

velykos1

Šv. Velykos, kaip žinia, simbolizuoja gyvenimą, gerumą, šviesą. Šios šventės sachrališkumą itin sustiprina gyvybę pulsuojantys augalai: sužaliavusios medžių, krūmų šakelės, žydinčios vazoninės, skintos gėlės. Jeigu laikytis tradicijų, per Šv. Velykas prasminga dovanoti spalvingas (jokiu būdu ne rėkiančių spalvų!) pavasariškų augalų (tulpių, narcizų, hiacintų, forzicijų, frezijų ar kt.) puokštes, saikingai stilizuotas velykiniai atributais (margučiais, dekoratyviomis gyvūnų figūrėlėmis, pakabučiais ar kt.).

Teisingas pasirinkimas – raudonų tonų gėlės (gvazdikai, rožės ir kt.), simbolizuojančios gyvenimo pergalę prieš mirtį, taip pat baltos (lelijos, gerberos, frezijos ir kt.), įprasminančios šventumą, šviesą.

Žiūrint iš mados pusės, šiandien kaip niekad ryšku, kad klasika yra nemari. Tai pabrėžia velykinės augalų kompozicijos dekoratyviose natūralaus medžio skrynelėse, pintuose krepšeliuose, skardiniuose vazonėliuose, vintažinio stiliaus stiklo induose.

Šventiniai norai pildosi gėlių ir dovanų salone „Tarp gėlių“, firminėje elektroninėje parduotuvėje www.tarpgeliu.lt

Skaityti 865 kartai