Žiedais apsipylusi vieno sostinės „McDonald’s“ restorano lauko terasa – dar vienas pavyzdys, kokią skoningą, jaukią aplinką gali sukurti profesionalai, kai klientai jais pasitiki ir jiems suteikia kūrybinę laisvę.

Anot salono Tarp gėlių atstovo p. Aido, kuriant žydinčias oazes patalpose, lauko erdvėse, profesionalams smagu fantazuoti, tačiau jie niekada nesavivaliauja – visada atsižvelgia į kliento norus, lūkesčius. Taigi, kūrybinis procesas prasideda ne nuo augalų parinkimo, kaip daugeliui žmonių atrodo, o pokalbio su užsakovu. „Su restorano „McDonald’s“ vadovais jau pirmomis susitikimo minutėmis užsimezgė nuoširdus kolegiškas ryšys. Buvo malonu išgirsti, kad jiems svarbu yra ne tik greitas svečių aptarnavimas, maisto kokybė, švara restorane, bet ir aplinkos grožis, jaukumas. Žodis po žodžio, sakinys po sakinio priėjome vieningą sprendimą: patogiais baldais apstatytą lauko terasą paversime spalvinga žydinčia oaze. Tokia, kuri žmones viliotų stabtelėti, atsipūsti nuo miesto šurmulio, pasigrožėti gėlių kaskadomis, pasimėgauti kvapnia kava, pasakiško skonio desertu“ – išdavė p. Aidas ir pasidžiaugė, kad žaliąjį kampelį buvo patikėta įrengti ne kam kitam, o salono „Tarp gėlių“ profesionalams.

"Tarp gėlių": puikų rezultatą lemia nevaržoma laisvė kurti

Kodėl jiems, o ne kitiems? Smalsumą turėtų patenkinti įmonės „McDonald’s“ marketingo atstovo Baltijos šalims p. Mariaus Stonkaus komentaras. „Turėdami ilgametę verslo ir bendradarbiavimo su partneriais patirtį, žinome, kad norint pasiekti geriausią rezultatą, svarbu dirbti drauge su savo sričių lyderiais. Salono „Tarp gėlių“ profesionalai papirko ne tik profesionalumu, entuziazmu, bet ir nuoširdžiu bendravimu. Suteikę jiems laisvę kurti, džiaugiamės puikiu rezultatu. Maloniai kviečiame jį įvertinti (restorano adresas – Seinų g. 3, Vilnius).

Kad įsitikinti, jog nuoširdžiai bendradarbiaujant galima kalnus nuversti, beliko išklausyti „Tarp gėlių“ atstovo p. Aido atsaką. „Dėkojame „McDonald’s“ restorano direktorei p. Gailai Pečkaitytei, marketingo vadovui Baltijos šalims p. Mariui Stonkui ir kitiems kolektyvo nariams už visišką laisvę improvizuoti augalais bei šiltą bendravimą. Nuoširdžiai pasidžiaukime darbo vaisiais ir… nenustokime kurti įspūdingų gamtinių kampelių drauge su profesionalais“.

Skaityti 438 kartai