Jis išdidus, trokšta pagarbos. Jam patinka būti dėmesio centre ir klausytis pagiriamųjų žodžių. Jis stengiasi per gyvenimą keliauti aukštai iškelta galva. Nieko nuostabaus – Liūtas yra karalius. Todėl ir su dovanomis jam ne taip paprasta įtikti…. Tai nėra pretekstas gimimo dieną lyg netyčia pamiršti Liūtuką pasveikinti. Priešingai – smagu pamiklinti smegenėles, kad jį nustebinti. Jeigu galvoje vis tik tuštuma, yra kita išeitis – remtis astrologų patarimais.

Pasveikinkite Liūtą karalių

Anot jų, parenkant dovaną po Liūto zodiako ženklu gimusiam žmogui, gerai remtis principu „geriau mažiau, bet tikra“. Perfekcionistas Liūtas prabangaus automobilio raktelio iš jūsų nelauks, tačiau, taip sakant, jis šypsosis pro ūsą dovanų gavęs kokią malonią firminę smulkmeną. Jokiu būdu ne jūsų rankų darbo, o sukurtą kokio garsaus dizainerio ar gamintojo.

Liūtas nevertina jokių nenaudingų daiktų, todėl, pavyzdžiui, kvapnios žvakės ar rėmelio nuotraukai geriau jam nedovanoti. Užtat galima rizikuoti išrenkant kvepalus. Tik svarbu žinoti jo uoslei priimtinas kvapų natas.

Daugelis Liūtukių dievina prabangius ir vietinius rankų darbo papuošalus, o po šiuo zodiako ženklu gimusieji vyriškosios lyties atstovai – prabanga alsuojančius įvaizdžio aksesuarus (tai galėtų būti garsaus gamintojo cigarų dėklas, rašiklis su auksine plunksna ir pan.).

Gera dovana Liūtui – bilietas į garsios muzikos grupės koncertą, kvietimas savaitgalį praleisti vienoje ar kitoje Europos sostinėje (žinoma, su antspaudu „Už kelionę sumokėta“) ar pavakarieniauti prabangiame restorane.

Vokelio su pinigais Liūtui geriau nedovanoti, nebent jame būtų paslėpta solidi sumelė. Dar geriau, jeigu šlamantieji būtų įdėti į vardinę odinę piniginę.

Prabangia nemažai kainuojančia dovana Liūto negalite palepinti? Dovanokite kokią linksmą arba saldžią dovaną. Nepamirškite solidžiai atrodančios gėlių puokštės, pavyzdžiui, sukomponuotos iš 400 rožių.

Belieka pagalvoti apie linkėjimus Liūtui Karaliui…

Daugiau originalių gėlių ir dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 660 kartai