Pamėginkime išsiaiškinti, kokią dovaną gavus, Vėžiuko veidas nušvistų tarsi skaisti vasaros saulė. Po Vėžio ženklu gimę žmonės – jautrūs, sentimentalūs, todėl gėlių puokštes, dovanas jiems svarbu išrinkti ir dovanoti su meile. Kita vertus, Vėžiukai yra praktiški, todėl geriausia išeitis parenkant dovaną – praktiškumą susieti su sentimentalumu. Taigi…

dovanos-vezys
  • Jeigu Vėžiukas kažką kolekcionuoja, pasistenkite praturtinti jo kolekciją.
  • Po Vėžio ženklu gimęs žmogus laisvalaikį mėgsta leisti su fotoaparatu rankose? Drąsiai jam dovanokite, kad ir dar vieną originalų rėmelį fotografijai. Tikrai ras, kurią dar sustabdytą gyvenimo akimirką įrėminti.
  • Vėžiukui patiktų dovanų gauti kuponą, suteikiantį galimybę kažką gražaus, prabangaus, bet kartu ir praktiško, įsigyti namų interjerui, pavyzdžiui: krištolo taures, šiuolaikiško dizaino kavavirę ir t. t.
  • Tinkamos dovanos Vėžiui – kūno priežiūros priemonės, įvaizdžio aksesuarai. Vyrui širdį ypač suvirpintų, tarkim, madingas jo stilių atitinkantis rankų darbo šalikas, moteriai – šilkiniai naktinukai ar jos dievinamo aromato kvapusis vanduo.
  • Maloni dovana abiejų lyčių Vėžiams – kvietimas apsilankyti SPA centre, pasimėgauti kūno masažu ir pan.
  • Maistą gaminti mėgstantis Vėžiukas nosies nenukabins per gimtadienį gavęs, tarkim, naujausią receptų albumą ar rankų darbo dekoratyvių padėkliukų rinkinį.
  • Linksmų plaučių Vėžiams drąsiai dovanokite linksmą dovaną. Tegul ir toliau linksmai gyvena…

Tai tik kelios dėmesio vertos idėjos. Niekas nedraudžia dovanų klausimu jums toliau fantazuoti. Tik turėkite galvoje: dovaną teikite originaliai įpakuotą (dėl šios paslaugos galite kreiptis į salono „Tarp gėlių“ floristus), Vėžiukui pasakykite ne vieną šiltą, gražų žodį. Ir nesutrikite, jeigu jam iš akių pabirs ašaros. Po Vėžio ženklu gimę žmonės – vieni jausmingiausių…

Skaityti 309 kartai