Pareigūnai – tokie pat žmonės, kaip visi, tiksliau – jiems irgi patinka staigmenos. Policijos diena – puiki proga gėlės žiedu ar simboline dovanėle įvertinti jų nelengvą triūsą žmonių saugumo labui.

Metuose yra ir POLICIJOS diena...

Policijos diena lipa ant kulnų, o jūs nesugalvojate nei kur, nei kokios dovanos ieškoti? Simbolinių profesinių dovanų ar smagių dovanų įsigysite salone „Tarp gėlių“ ar firminėje internetinėje parduotuvėje. Čia rasite nuotaiką praskaidrinančių rankų darbo statulėlių ir kitų smagių dovanų, simbolinę prasmę turinčių originalių atvirukų. Bet kuriuo daiktu pareigūnas ar pareigunė galės papuošti asmeninį darbo stalą, kad kasdien primintų smagias šventės akimirkas. Atviruke išsakyti žodžiai pakels ūpą siekti profesinių aukštumų. Kurią dovanėlę beišrinktumėte, žinokite: ne dovanos dydis, kaina svarbu, o profesinę šventę mininčiam žmogui parodytas dėmesys.

Kad moteriai pareigūnei tinka dovanoti gėlių neabejojate, tačiau dvejojate ar tinka vyrui? Žinoma, kad tinka! Jei nežinote, kokių gėlių puokštę jam dovanoti, pasitarkite su profesionaliu floristu. Jis pasufleruos, kokios gėlės tinkamesnės vyrui, kokias geriau teikti moteriai. Pagal etiketo taisykles, gėlės, skirtos vyrui, turi asocijuotis su jėga, didybe ir pasitikėjimu. Taigi, jei pareigūnui nuspręsite dovanoti puokštę, tegul ji būna iš stambių, griežtos formos žiedų. Neapsiriksite parinkę rožes, lelijas, gvazdikus, gerberas, kardelius, amarilius ar stilingame vazone vešinčią gražuolę orchidėją. Dovanokite su meile ir pagarba. Tai praturtina.

Daugiau originalių dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 379 kartai