Na ir kas, kad sinoptikai dar tiksliai negali pasakyti, apniukusi ar saulėta bus kovo 8-oji – moterims diena bus šviesi, jeigu nepagailėsite joms dėmesio ir, žinoma, apdovanosite jas spalvingais gėlių žiedais.

kovo8

Kad būtų paprasčiau apsispręsti, kokius teikti, aptarkime tradicinius salono klientų norus ir floristų pasiūlymus stengiantis juos išpildyti.
Prašau, parinkite man gėles ar puokštę brandžiai moteriai… 
Jeigu dama jums artima, nekreipkite dėmesį į jos amžių – dovanokite jai jos mylimiausių gėlių. Kolegei, bosei ar kitai brandžiai moteriai puikiai tiks, taip sakant, solidi sodrių spalvų (bordo, alyvinės, geltonos, raudonos ar kt.) žiedų puokštė, pavyzdžiui, stambiažiedžių rožių, gerberų, lelijų.
Sveikinsiu žmoną…
Greičiausiai žinote, kokios gėlės ją užburia, tokias ir dovanokite. Neatkreipėte į tai dėmesio? Puikus pasirinkimas – kvapnūs pavasario žiedai: tulpės, narcizai, hiacintai ir kt. Jūsų žmonai labiau prie širdies vazoniniai augalai? Parinkite kažką egzotiško, tarkim, žydintį kaktusą, karališką orchidėją, antūrį, spatifilį ar kt.
Kokių gėlių galėčiau padovanoti jaunai damai?
Pamaloninkite ją smulkiažiedėmis gerberomis, eustomomis, alstromerijomis, frezijomis ar irisais. Vietoje sodrių spalvų žiedų geriau rinkitės pastelinius, nepilnai išsiskleidusius ar tiesiog pumpurus.
Norėčiau pačių gražiausių gėlių mamai…
Pamėginkite išrinkti į tų, kurios vadinamos karališkomis. Tai gali būti gausiai žiedais apsipylusi vazoninė orchidėja ar antūris, amarylis ar mėlynos rožės… Tiks ir sodrių spalvų gėlių krepšelis. O gal prisiminėte, kokios gėlės labiausiai virpina mamos širdį?
Ką pasiūlysite padovanoti paauglei dukrai?
Pagalvokite: gal jai patiktų smulkiažiedis vazoninis augalas, pavyzdžiui, kalankė? Gal žaismingų spalvų tulpių ar kokių smulkiažiedžių gėlių (frezijų ar kt.) puokštė? Neskubėkite, pamėginkite įminti jaunosios damos norus.
Atkreipkite dėmesį! Jokia moteris neliks abejinga dabar taip madingai gėlių dėžutei. Pageidaukite, iš kokių žiedų ją sukomponuoti.

Tegul šiųmetė Moters diena bus atskaitos taškas moterims gėlių dovanoti kuo dažniau ir be jokios progos!

Daugiau pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Savanorių pr. 319a, Kaunas.

Skaityti 589 kartai