Jis ne iš piršto laužtas – sudarytas per kelis paskutinius metus pastebėjus, kokias gėles dažniausiai tie, kurie myli, dovanoja per Šv. Valentiną. Paieškokime priežasčių, kodėl jos rikiuojasi populiariausių sąrašo viršuje.

Gėlės valentino dienai

1. Rožės

Raudonos, geltonos, baltos, mėlynos… Rožės perduota begalę gražių emocijų. Pavyzdžiui: *baltos – tyrumą, žavesį, pagarbą; *raudonos – aistrą, meilę; *rausvos – romantiką, laimę, susižavėjimą; *oranžinės – nuoširdumą, pasididžiavimą; *mėlynos – paslaptingumą, nepasiekiamumą. Kas dėl geltonų rožių, yra tautų, kurios jas vertina kaip besibaigiančios meilės, susirūpinimo simbolį. Kitiems žmonėms jos neigiamų emocijų nekelia, priešingai – išduoda tvirtą draugystę, laimę, pagarbą. Taigi, pasukite galvą, kokias rožes dovanosite savajai Valentinai ar Valentinui. O gal susigundysite, liaudiškai sakant, savo mylimuką priblokšti 100, 200 ar net 400 rožių puokšte?

2. Baltos lelijos

Anot istorinių šaltinių, senovėje šios gėlės sietos su kuklumu ir tyrumu, nors puošė didikų dvarus ir buvo vadinamos karališkomis gėlėmis. XXI amžiuje lelijos įgavo, galima sakyti, tikrąją prabangos, rafinuotumo ir prašmatnumo reikšmę. Jeigu skaitote tarp eilučių, tikriausiai supratote, kad pieniškos lelijos – puikus pasirinkimas dovanoti žmogui, kuriam, pagal jus, nėra lygių. Šioje vietoje prisiminkite ir mylimą mamą, močiutę, dukrą… Svarbu žinoti, kad žmogus palankiai vertina tai, kas prašmatnu ir elegantiška.

3. Orchidėjos

Apsirinkate, jei manote, kad šios karališkos gėlės – tik karalienei ar karaliui. Orchidėjos – meilės, švelnumo ir intymumo simbolis. Taigi, prie ko čia karaliai? Nors puokštė su orchidėjomis išties atrodo labai karališkai… Tuo tarpu orchidėja moderniame vazone – elegancijos pavyzdys. Tokią ne gėda padovanoti ir bosei ar bosui. Žinoma, jeigu jis Meilės dieną dovanas vertina ne dviprasmiškai, o kaip smagų, nuoširdų bendravimą.

4. Tulpės

Jos – harmonijos, tyros meilės ir didelės it žemė laimės simbolis. Meilės dieną dovanotos tulpės primena ne tik apie romantiškus jausmus – kad ne už kalnų šilumos ir saulės kupinas metų laikas pavasaris. Nešykštėkite padovanoti nors po vieną tulpę visoms mylinčioms širdims. O spalvingų tulpių puokšte nustebinkite tą žmogų, kurio gyvenime romantika griežia pirmuoju smuiku.

5. Amariliai

Pagal gėlių simboliką, amariliai – pergalės simbolis. Yra žmonių, šiose gėlėse įžvelgiančių susižavėjimo reikšmę. Kiti kraujo raudonio amarilius dovanoja meilei ar aistrai išreikšti. Belieka atidžiau pažiūrėti į įspūdingąjį amarilį ir apsispręsti: kuriam mylimam žmogui jį padovanoti?

Žinokite ir pasinaudokite

  1. Širdyje kirba baimės jausmas, kad mylimas žmogus nesupras, ką norite pasakyti dovanodamas vienas ar kitas gėles? Dovanokite prikabinusi originalų atviruką su atskleista paslaptimi.
  2. Puiki dovana mylimam žmogui – originali gėlių kompozicija. Pagalvokite, kuriame jo namų ar biuro kampelyje kaip tik tokio gyvo aksesuaro stinga.

Apsilankykite > VALENTINO DIENA

Skaityti 1356 kartai