Yra žmonių, vengiančių pinigus dovanoti, nes galvoja, kad tai – nėra originalu. Nieko panašaus. Pasitelkus į pagalbą fantaziją, šlamančiuosius galima taip originaliai supakuoti, kad atimtų žadą. Bėda tame, kad ne visus gamta apdovanojo beribe fantazija… Tiesiai šviesiai sakant, fantazijos stygius – irgi ne bėda. Dieną ir naktį pagalbos galima kreiptis į salono „Tarp gėlių“ profesionalus. Ko jau ko, bet originalių idėjų jiems nestinga! Ir negalvokite, kad gėlių salone pinigėliai gali tik tarp žiedų paskęsti – patyrusių floristų išmonė kur kas didesnė. Štai keletas pinigų pakavimo idėjų: pinigėliai nuotraukos rėmelyje ar vokelyje-plytoje; šlamantieji vyriško stoto atviruke ir pan. 

Kaip supakuoti pinigus?

Piniginė dovana pavadinimu „Ateities planai“ turi itin gilią mintį. Ją užvis labiausiai tinka teikti jaunavedžiams. Nes… Šeimą kuriantiems žmonėms tokiu būdu galima pasufleruoti, ką jie turi nuveikti: pasodinti medį, pastatyti namą ir užauginti vaiką. Ar gi ne taip? 
{gallery}pinigu pakavimas{/gallery}
O dabar šis tas apie pinigų medį. Taip yra vadinamas kambarinis augalas zamiokulkas. Jo, kaip finansinio garanto prasmę floristas sustiprins jį sukomponuodamas ne tik su jūsų pateiktais popieriniais, bet ir su saldžiais valgomais pinigėliais. Jei tokia kompozicija jums būtų ne prie širdies, tiek tos bėdos – su salono „Tarp gėlių“ floristais lengva rasti bendrą kalbą. Jie – už IMPROVIZACIJAS. Reziume: apipavidalinti dovaną-pinigėlius drąsiai patikėkite profesionalams.

Skaityti 165 kartai