Anot rytų išminčių, kambariniai augalai tarp kompiuterių, segtuvų, popierinių dokumentų kalnų – tarsi gyvybės oazė dykumoje. Vieni valo orą, kiti pritraukia teigiamą energiją, treti, taip sakant, veikia kaip raminamieji vaistai ar pavargusias akis atpalaiduojantys lašeliai. Štai kokius tris rytiečiai tituluoja žaliaisiais ofiso karaliais.

ofiso-augalų-trejetukas

Lauramedį. Jo skleidžiamas švelnus aromatas malšina galvos skausmą, palankiai veikia kraujotaką, šalina nuovargį bei įtampą. Lauramedis dezinfekuoja orą patalpoje ir… įspūdingai atrodo. Puikus sprendimas gerokai ūgtelėjusį įkurdinti, pavyzdžiui, šiuolaikiško dizaino LECHUZA vazone su drėkinimo sistema.

Draceną. Nuo senovės ši gėlė laikoma sėkmės simboliu. Dėl skleidžiamos teigiamos energijos ji padeda siekti verslo stabilumo, darbuotojams įkvepia optimizmo, pasitikėjimo savo jėgomis. Apgalvotai ofise įkurdintos kelios dracenos pertraukėlių metu taps švelniomis pavargusių akių gydytojomis.

Kaktusus. Tiek didelių, tiek mažų skleidžiama energija neleidžia biure įsivyrauti nemalonioms situacijoms. Saugo žmonių sveikatą, nes sugeria kompiuterio monitoriaus spindulius. Kaktusai – sėkmės simboliai, taigi, puikus sprendimas ofise auginti kuo įvairiausių. Ir ne tik dėl to, kad sėkmę pritraukti – kad darbuotojams būtų kuo pasigrožėti ir taip pailsėti.
Naudinga žinoti. LECHUZA minimalistinio dizaino stalo vazonai su drėkinimo sistema neužgožia kaktusų grožio, padeda išvengti šiems augalams nepatinkančio drėgmės pertekliaus.

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Skaityti 1083 kartai