Vasario 14-tąją vėl ir vėl švęsime Meilę! Vėl oras įkais iki raudonumo, vėl maudysimės širdelių, bučinių, apkabinimų jūroje. Vėl dovanosime glėbius gėlių, vėl stebinsime vieni kitus mielomis smulkmenomis… Kad tądien nereikėtų sukti galvos dėl staigmenos širdies žmogui, kad viskas būtų aišku ir širdyje ramu, sėskime ir pagvildenkime salone dažniausiai prieš Šv. Valentiną skambančius klausimus.

Valentino diena

Ar meilę išduoda tik raudonos gėlės? Taip, raudonos gėlės – karštos meilės simbolis. Tačiau tai nereiškia, kad tik tokias Meilės dieną tinka dovanoti mylimajai. Dovanokite jos mėgstamiausios spalvos ar rūšies gėles. Nustebinkite ją spalvinga puokšte ar originalia žydinčia kompozicija. Ir nepamirškite: vienas, pavyzdžiui kraujo raudonio amarilio ar gvazdiko žiedas, gali būti iškalbingesnis už milžinišką puokštę.

Ar tinka dovanoti tulpes? Taip! Jos gi harmonijos, tyros meilės ir didelės it žemė laimės simbolis. Meilės dieną dovanotos tulpės primena ne tik apie romantiškus jausmus – kad ne už kalnų šilumos ir saulės kupinas metų laikas pavasaris. Nešykštėkite padovanoti nors po vieną tulpę visoms mylinčioms širdims.

Neperlenksiu lazdos, jeigu mylimajai nupirksiu kelias dešimtis rožių? Žinoma, kad ne. Dėl originalumo ir dar didesnio įspūdžio vietoje glėbio palaidų rožių galite mylimajai padovanoti spalvingą milžinišką rožių puokštę, tarkim, iš 100 ar 333 rožių žiedų.

Kokios gėlės ilgiausiai žydėtų? Gyvų gėlių vazoje žydėjimo laikas priklauso nuo jų rūšies, profesionalaus paruošimo. Tarkim, tinkamai prižiūrimos gan ilgai žydi lelijos, gvazdikai, anturiai. Užvis ilgiausiai „žydi“ stabilizuotos rožės – net iki trejų metų. Kompozicijos su ilgai žydinčiais rožių žiedais nepalieka abejingų.

Ar mylimoji nepagalvos, kad suvaikėjau, jeigu jai įteiksiu puokštę, stilizuotą pliušiniu žaisliuku? Na, reikėtų įvertinti moters amžių. Paprastai merginas minkšti žaislai nuteikia romantiškai. Tuo tarpu brandaus amžiaus damai geriau dovanoti gėlių kompoziciją, kad ir dekoratyviame inde.

Širdies formos kompozicija neatrodys banaliai? Žydintis meilės simbolis kol kas neketina trauktis iš mados. Dabar madinga tokios formos puokštėje gėlių žiedus bei žalumą derinti su saldėsiais, vaisiais, uogomis.

Ką pasiūlytumėte vietoje įprastos gėlių puokštės? Galbūt patiks gėlių dėžutė ar kompozicija su stabilizuotais rožių žiedais? Salone turime ir įvairiausių valentiniškų dovanų, kokių nerasite niekur kitur! Ir saldžių, ir kvapnių, ir seksualių, ir šelmiškų, ir juokingų… Ką čia bevardyti – reikia pačiam pamatyti! Tiesiog iš anksto užsukite pasižvalgyti į saloną „Tarp gėlių“ arba firminę elektroninę parduotuvę.

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba  www.tarpgeliu.lt

Skaityti 771 kartai