Šventinio stalo dekoravimas tai – menas. Tad žmonėms, kurie neturi menininko gyslelės, vestuvių, krikštynų ar jubiliejaus stalą užvis geriausia patikėti papuošti profesionalams. Nesvarbu, kokią šventę ir kur – namuose, užmiesčio sodyboje ar biure – rengsite, nepamirškite: jos sėkmė priklausys ne tik nuo susirinkusių svečių bendrumo jausmo, šypsenų, gardžių valgių, gėrimų, bet ir stalo puošybos. Vienas iš pagrindinių jo dekoro elementų visais laikais buvo gyvų gėlių kompozicijos. Meniškas, išbaigtas sukurti ne taip paprasta, todėl ir siūlome į pagalbą pasikviesti profesionalus. Sakysite, kodėl nepasikliovus savo išmone? Žinoma, kad niekas nedraudžia ja pasikliauti, tačiau… Pasak, vyriausios salono floristės Jurgitos, kad vestuvių, krikštynų ar kokios kitos šventės stalas atrodytų nepriekaištingai, liaudiškai tariant, kad puošiant jį „nenugrybauti ne į tą miško pusę“, nepakanka žinoti, tarkim, paskutines mados tendencijas ir po ranka turėti skintų gėlių, vazų – reikia žinių apie šventinio stalo estetiką, išmanyti, kaip paruošti gėles, kad jos kuo ilgiau nenuvystų. Galų gale reikia turėti įvairiausių komponavimui būtinų priemonių. Kam joms išlaidauti, jeigu nežinai ar dar kada panaudosi?

Šventinio stalo puošimas

Taigi, rengiantis šventei, ryžtis atviram pokalbiui su floristu – puikus sprendimas. Drąsiai jam išdėsčius mintis užvaldžiusią šventinio stalo viziją, išreiškus kitus pageidavimus, belieka mėgautis mintimi, kad šventine aplinka deramai pasirūpinta. Jaukaus laiko su svečiais, gražių jų atsiliepimų apie žydintį šventinio stalo dekorą…
{gallery}sventinio-stalo-puosimas{/gallery}
Verta žinoti
Daugybė augalų, dovanų pasaulio, namų, biuro, atvirų lauko erdvių puošybos paslapčių atskleidžiama salono firminiame tinklaraštyje. Nesigailėsite radę laiko jį paskaitinėti!

Skaityti 546 kartai

Susiję įrašai