Išduosime viešą paslaptį: teikti dovanas yra didžiulis malonumas. Žinoma, ir priimti jas smagu. Kaip bebūtų, nepamirškite gimtadienio proga pasveikinti jums artimų ar tolimesnių Dvynių. Anot astrologų, po šiuo ženklu gimę žmonės yra plačių interesų, todėl apsirikti su dovana jiems – praktiškai misija neįmanoma. Vis tik… Dvynys bus laimingiausias pasaulyje gavęs kažką neįprasto, originalaus. Taigi, drauge pamiklinkime smegenėles, kuo nustebinus Dvynį per „tortadienį“.

dovanos-dvyniai
  • Moteris Dvynė jausis it devintame danguje gavusi originalią gėlių puokštę. Sezoniniais ar jos mėgstamais žiedais galima įprasminti bet kokią jai skirtą dovaną. Ar gi ne staigmena dovana „du viename“ ar gėlių tortas?
  • Dvyniai vertina rankdarbius. Taigi, jeigu turite meninę gyslelę, tuoj pat užsiimkite kūryba. Pavyzdžiui, „dvynukei“ pagaminkite romantišką plaukų papuošalą, „dvynukui“ – kad ir numegzkite dryžuotą peteliškę.
  • Dvyniui tiktų padovanoti kokią grožio priemonę. Kad nebūtų lėkšta, pasistenkite tokį daiktą originaliai įpakuoti arba šį reikalą patikėkite floristui.
  • Kadangi Dvynys visada alksta įspūdžių, po gimtadienio tikrai neliks nepanaudotas jam padovanotas kuponas, tarkim, drauge su profesionalu panardyti, kad ir viename gražiausių šalyje Platelių ežere. Jums laisvė fantazuoti dėl tokio pobūdžio dovanos!
  • Daugelis Dvynių yra intelektualai. Kaip supratote, po šiuo ženklu gimusiam žmogui viena geriausių dovanų yra knyga. Kad ją renkant neprašauti pro šalį, dar prieš gimtadienį gerai užmesti akį į jo knygų lentyną – pasidomėti, kokio turinio knygos jį domina.
  • Yra begalė linksmų plaučių Dvynių! Tokiam žmogui, be abejo, užvis geriausia – linksma dovana. Tegul šventės kaltininkui ašaros iš juoko byra!

Štai ir pafantazavome remdamiesi astrologų patarimais. Likusius fantazijos vaisius paliekame jums skinti. Tik nepamirškite dviejų svarbių dalykų:

  • Dvynys tikrai nukabins nosį gavęs daiktą, skirtų namams ar šeimai. Dovanokite Jam!
  • Teikiant dovaną, įpakuota pirktiniame dekoratyviame maišelyje, „dvynuko“ irgi, taip sakant, iš koto neišversite – jam svarbu originalus dovanos įpakavimas.

Jums tikrai pavyks nustebinti visus gyvenimo keliu jus lydinčius Dvynius!

Daugiau originalių dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 608 kartai