Šį sykį aptarkime Naujųjų sutiktuvėms tinkančias spalvas. Įpynę jų į šventinį interjerą, drąsiai galėsime pasigirti, kad atidavėte duoklę metų simboliui – geltonajam šuniui.

2018_spalvos01

Pagal rytiečių filosofiją, geltona – pastovumo ir išminties spalva, pritraukianti neregėtą sėkmę. Visgi tai nereiškia, kad šventinį laikotarpį, jei siekiate sėkmingų metų, juolab, nenorite įžeisti Geltonojo keturkojo, turite nuspalvinti geltonai. Jeigu ši spalva, taip sakant, nei šis, nei tas namų ar biuro interjere, rinkitės kitų šiltų geltonos atspalvių šventinius aksesuarus. Rusvus, oranžinius, chaki, garstyčių, kakavos, šafranų tono ar auksaspalvius. Šilta žemiška spalvine gama pasikliaukite kurdami Advento vainikus, kalėdines kompozicijas, girliandas, žaisliukus žaliaskarei. Jeigu tik pajusite, kad striuka su kūrybinėmis idėjomis, kreipkitės į profesionalus – jų sukurtos Geltonajam šuniui mielos kalėdinės kompozicijos interjerui suteiks ypatingą jaukumą.

Atkreipkite dėmesį! Anot astrologų, Geltonojo šuns geriau neerzinti su ryškia raudona spalva, kitais ugniniais atspalviais, taip pat – leopardo rašto spalvų deriniu.

Verta žinoti

  • Geltona padeda atsikratyti nerimo, streso, simbolizuoja romantišką meilę ir kuklumą. Taigi, jei per šventes į svečius keliausite su, tarkim, geltonomis gėlėmis, ne tik metų simbolį pagerbsite….
  • Sutinkant Naujus metus patartina ant šventinio stalo įkurdinti bent vieną šuns figūrėlę arba po eglute patupdyti pliušinį keturkojį.
  • Metų simbolis jausis pamalonintas į šventinį interjerą įkombinavus nėrinius, mezginius, natūralaus medžio aksesuarus.

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Skaityti 239 kartai