GENCIJONAS (sausio 1-10 d.)
Tai žmogus, kuris vaikystėje dažnai sirgo ir lėčiau vystėsi už savo bendraamžius, bet ilgainiui šie požymiai dingsta. Tai švelnus, taupus žmogus, per kantrybę ir darbštumą daug pasiekia, visada turi susitaupęs visai dienai.
DAGYS (sausio 11 – 20 d.)
Atrodo, kad aistą gali sukelti tik darbas, tačiau tai tik apgaulė. Sielos gilumoje Dagys svajoja apie beprotišką meilę, partnerį, kurio jam visi pavydės. Tačiau Dagys bijo pasiklysti savo ilgesyje. Disciplinuotas Dagys savo jautrią sielą atskiria stora siena, kad nesužinotų žmonės.

Gėlių horoskopas moterims

ŠLAMUTIS (sausio 21-31 d.)
Visi mėgstą Šlamutį, nes jis linksmas, optimistiškas, sąmoningas. Tačiau jis nepasiekiamas, be to, žmonėms kelia per didelius reikalavimus. Šio tipo žmonės kuklūs, tačiau mėgstantys patraukti kitų dėmesį savo rengimosi stiliumi. Įdėmiai seka madą. Neretai kiti žmonės pavydi jiems žavingumo ir elegancijos. Šie žmonės tvirti, turi daug energijos ir stiprią valią, kad įveiktų visus kelyje pasitaikančius sunkumus.

AMALAS (vasario 1-10 d.)
Amalus yra smalsus, nuolatos ieško naujų nuotykių. Mėgsta būti apsuptas garbintojų, gyventi dideliuose miestuose. Bėga nuo vienatvės ir kaimo. Turi didelių reikalavimų kitiems, bet yra nenuoseklus, todėl partneriai juo nusivelia.

KOSMĖJA (vasario 11-19 d.)
Skraido padebesiuose. Kosmėją-moterį galima atpažinti iš lengvos eisenos, dažniausiai ji avi aukštakulniais bateliais. Vyrai svajoja apie tolimus idealus, bet nieko nedaro, kad tas svajones realizuotų. Įsimyli teoriją, kurią sunku įgyvendinti, ignoruoja šiurkščią tikrovę ir realizmą. Jie labai žavūs, traukia žmones.

MIMOZA (vasario 20-28 d.)
Mimozas yra nepastovus, neryžtingo būdo. Neturi nuoseklaus požiūrio ar nuomonės, niekada nesiekia jokio tikslo. Laikas neturi jai jokios reikšmės, nerūpi valdžia, padėtis, turtas. Mimozai svarbiausia – jausmai

AGUONA (KOVO 1-10 d.)
Išskirtinis Aguonos požymis yra akys. Žydros, rodos ar žalios jos tarsi prodengtos vualiu, ir todėl žmonėms atrodo, kad Aguona nepasiekiama. Tipišką Aguoną galima sutikti meno galerijose, teatruose, naktiniuose klubuose. Iš esmės Aguona yra flegmatiška, pasyvi, bet turi gerą širdį.

LELIJA (kovo 11-20 d.)
Bendraujant su Lelija reikia būti atsargiam, nes ją lengva užgauti ir įžeisti. Lelija neapkenčia įkyrių klausimų. Nemėgsta ir vienareikšmiškai atsakinėti, visada pasitelkia žodžius: galbūt, tikriausiai ir t.t.

VĖDRYNAS (kovo 21-31 d.)
Jis išradingas, lengvai daro sprendimus, niekada jais neabejoja. Vėdrynas gero būdo, tačiau jo niūrus humoras labai kenkia Žibutėms ir Vandens lelijoms. Iš prigimties jis nėra pikto būdo, tik didelis egocentrikas. Gali pamiršti visus ir viską, kai horizonte pamato žavingą grobį.

SNAPUTIS (balandžio 1-10 d.)
Jo nedomina ir nejaudina apkalbos, Snaputis pernelyg užsiėmęs savimi, kad jį domintų kiti. Snapučiai visi žmonės vienodi. Jis lengvai prisitaiko prie draugijos, netgi itin rinktinės. Pasitikėjimas savimi, optimizmas ir nuolatinis ieškojimas naujų užduočių ir tikslų yra patraukliausi jo bruožai.

HORTENZIJA (balandžio 11-20 d.)
Galima pavydėti kiekvienam, kas draugauja su Hortenzija. Ja galima pasikliauti visose situacijose, net jeigu ją jau buvome apvylę. Hortenzija yra geraširdė. Taupumas nėra jos stiprioji ypatybė. Hortenzija kiekvienam linki važinėti mersedesu, kol ji pati važinėja rols-roisu.

JURGINAS (balandžio 21-30 d.)
Tipiškas Jurginas yra realistas ir vaikšto tvirtai, jausdamas žemę po kojomis. Teatrališkas elgesys jam svetimas. Jurginu galima pasikliauti visose situacijose. Jėgų ir kantrybės tikslui pasiekti Jurginas semiasi iš namų ir šeimos židinio. Pinigai ir valdžia jam tik tiek svarbu, kad suteikia nepriklausomybę.

PAKALNUTĖ (gegužės 1-10 d.)
Jeigu kas ketina pasikviesti Pakalnutę pietums, tiks vienintelis prabangiausias restoranas. Pakalnutę galima užkariauti puikia gėlių puokšte, ji tokiam dėmesiui labai jautri. Pakalnutė mano esanti labai prisirišusi prie gamtos. Jos santuoka turėtų įvykti balandžio arba gegužės mėnesiais.

PURIENA (gegužės 11-21 d.)
Vargas tam, kas stengsis paveikti Purieną ir priversti ją pakeisti savo požiūrį ar nuomonę. Purienai reikia daug laiko, kad susidarytų savo požiūrį, sprendimą kokiu nors klausimu. bet ta nuomonė būna tvirta, beveik niekada nesikeičia. Puriena žmonių atžvilgiu nusiteikusi draugiškai ir taikiai tol, kol kas nors neužmina jai ant kojos.

CHRIZANTEMA (gegužės 22-31 d.)
Atsitiktinis filtras jai nieko nereiškia. Crizantemos mieliau kalba apie meilę, negu iš tikrųjų leidžiasi į jos paslapčių džiungles. Iš jos galima laukti visko, tik ne pastovumo. Chrizantema amžinai ieško idealaus partnerio. .

VARPELIS (birželio 1-11 d.)
Jo gyvenimui reikia mažų paslapčių, nemėgsta žmonėms atskleisti savo kortų. Jį lydi sėkmė visose srityse – ir finansinėje, ir intelektualioje. Varpelis mėgsta diskusijas, pirmiausia jam rūpi įgyti žinių ir patirties, tačiau nesvarbu, ar pokalbyje visada bus jo teisybė.

SAULUTĖ (birželio 12-21 d.)
Saulutė sugeba puikiai pasinaudoti situacija, neklysdama jaučia jai naudingas progas. Saulutes labai vertina vadovai ir kiti žmonės, kuriuos ji vienaip reprezentuoja. Jos sugeba labai gerai sutvarkyti netgi gana sunkius ir keblius. Dėl šių priežasčių jų nemėgsta priešininkai. Meilėje labai dažnai keičia partnerius.

TULPĖ (birželio 22 d. – liepos 1 d.)
Jeigu turi pažįstamų Tulių, puikiai žnai, kaip greitai keičiasi jų nuotaikos. Čia jos atviros ir nuoširdžios, o po akimirkos jau nepasiekiamos ir uždaros. Tulpės gali daugelį dienų tylėti, o paskui būti laimingos ir šypsotis, net pulti kam nors ant kaklo. Nusivylimų meilėje Tulpė gali išvengti tik tada, jei blaiviai vertins gyvenimą. .

VANDENS LELIJA (liepos 2 – 12 d.)
Lelija neina į tikslą tiesiai ir paprastai, nes siketi tikslo jai trukdo tūkstančiai smulkmenų. Reikia daug laiko, kad ji apsispręstų ir susikauptų pulti grobį, bet kai jį pasiekia, lengvai iš rankų neišleidžia. Jeigu Lelija sako jums, kokia ji vargšė, tai dar nereiškia, kad tai tiesa. Iš tiesų ji gali turėti apvalią sumelę juodai dienai.

NAŠLAITĖ (liepos 13-23 d.)
Našlaitė neapkenčia rizikos, kiekvienas jos žingsnis gerai apgalvotas. Našlaitės mieliau mokosi iš kitų klaidų, pačios linkusios išmėginti to, ko nežino. Tai kolekcionierių būdas, jos sentimentalios. Krauna albumus su fotografijomis, rašo atsiminimus arba svarbesnius savo gyvenimo įvykius. Meilėje harmoningos.

ERŠKĖTROŽĖ (liepos 24 d. – rugpjūčio 2 d.)
Erškėtrožė mėgsta leisti pinigus savo malonumui, nors apskritai gyvena pagal galimybes. Visada randa būdų papildyti piniginę. Jos yra azartiško būdo ir mėgsta riziką. Erškėtrožė yra labai išradinga ir labai mėgstama kiekvienoje draugijoje. Mėgsta būti paikinama. Meilės nuotykiai visada vainikuoti pergale.

SAULĖGRĄŽA (rugpjūčio 3-12 d.)
Saulėgrąžą galima lengvai atpažinti iš energingų judesių, kuriais ji iliustruoja dramatiškus pasakojimus. Ji išdidi, jos kalba pakili. Daugeliui žmonių imponuoja jos pasitikėjimas savimi. Turi sunkumų rinkdamasi partnerį. Partnerius atbaido savo iškalba ir reikalavimais. Finansinė padėtis bloga.

ROŽĖ (rugpjūčio 13-23 d.)
Didelė savimyla, dievina komplimentus, ir pagyrimus. Dėl to žmogus, kuris pastebėjo jos protą ir gerumą, ji pasiryžusi padaryti viską. Tai vienintelis būdas Rožę suminkštinti, kai yra nepasiekiama. Iš jos neįmanoma ko nors reikalauti, nes tai iš karto sukelia pasipriešinimą. Meilėje tai sunkus partneris, nes pernelyg reiklus.

KNIFOFIJA (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 2 d.)
Tai idealus svečias per pobūvius, nes moka linksminti svečius ir užglostyti kylančius konfliktus. Kartais pavaduoja šeimininką ir tai atlieka puikiai. Nemėgsta finansinių rūpesčių. Meilėje jai palankūs šiltieji mėnesiai.

GVAZDIKAS (rugsėjo 3 – 12 d.)
Jis yra geras partneris pokalbiuose, neslepia savo minčių, visada kalba atvirai, nors ir kartodamas žinomas tiesas. Stebisi, jei kas nors dėl to įsižeidžia. Jeigu kas bando įtikinti Gvazdiką, kad jis turi ydų, tasai tokių pastabų negirdi. Tada nuomonės su partneriu nesutampa.

ASTRAS (rugsėjo 13-22 d.)
Meilė Astrui turi ypatingą reikšmę. Jis visiškai atsiduoda partneriui, šeimai, draugams, visiems žmonėms, kurie yra silpni ir reikalinga pagalba. Didžiausią malonumą jam teikia darbas ir pareigų vykdymas. Dėl šios priežasties jį kartais palieka partneris, nes jaučiai užmirštas.

VIRŽIS (rugsėjo 23 d. – spalio 3 d.)
Viržis dažnai engia kitus. Valgo ir geria su malonumu vienas. Yra didelis smaližius. Jeigu būna pavojus gali prarasti partnerį arba negali atvirai kalbėti apie savo reikalus, pradeda valgyti. Viržis yra diskretiškas, niekada neperskaitys svetimo laiško. Jo nejaudina apkalbos.

KAMELIJA (spalio 4-13 d.)
Jos maloni išvaizda iš karto patraukia akį. Ši moteris rafinuota, bet drąsi. Gali būti puiki aktorė. Taip pat skleidžia ir vaikiškumo žavesį. Labiausiai vertina vidinę hormoniją ir ramybę, mėgsta ramią muziką. Darbe sukuria draugišką atmosferą.

ALYVA (spalio 14-23 d.)
Tai kilnios dvasios, pavyzdingų manierų žmogus. Kas kreipiasi į Alyvą nemandagiu tonu, tas jau yra pralaimėjęs. Alyva ilgai atsimena, kas ją buvo įžeidęs. Nemėgsta būti dideliuose pobūviuose, mieliau renkasi ramybę ir gerą knygą. Jos sielai reikia intelektualaus peno. Yra gimusi diplomatu. Mielai padeda kitiems, ir daro tai labai taktiškai.

FREZIJA (spalio 24 d. – lapkričio 2 d.)
Frezija nepajudinama tarsi uola ugnyje, ji sugeba būti abejinga netgi tada, kai žemė svyla po kojomis. Bet tai tik fasadas. Viduje ji verda kaip vulkanas, ir vargas atsidūrusiam arti, kai tas vulkanas išsiveržia. Kai pykčio priepuolis praeina, Frezija stengiasi ištaisyti padarytas klaidas.

ORCHIDĖJA (lapkričio 3-12 d.)
Ji užsisipyrusi ir ambicinga, bet to neparodo. Sugeba kantriai laukti, kol pasitaikys proga atakuoti. Orchidėja sugeba įgyvendinti visus savo sumanymus. Ji gali pažvelgti į žmogaus vidų ir suprasti jo tikruosius kėslus, bet pati žmonėms atrodo paslaptinga. Jau sekasi meilėje.

BIJŪNAS (lapkričio 13-22 d.)
Bijūnas garsus ištikimybe. Jis visada atsiduria ten, kur yra labiausiai reikalingas, mielai pasišvenčia kitiems. Bijūnui negali likti abejingas – arba juo žaviesi, arba neapketinti. Bijūnas skirtas karštai meilei.

KARDELIS (lapkričio 23 d. – gruodžio 2 d.)
Kardelis nesugeba išsaugoti jokios paslapties, tučtuojau viską išpasakoja aplinkiniams – tokia jo prigimtis. Dažnai perdeda kalbėdamas apie planus ateičiai. Kardeliui reikia tikslo, kurį jis galėtų matyti, tada aktyviai imasi veiklos. Be to, tas tikslas turi būti nepaprastas.

PIENĖ (gruodžio 3-12 d.)
Pienė nesugeba meluoti, ji nuoširdi ir atvira. Kai bando apgauti ar pameluoti, iš karto rausta. Jos galva pilna naujų idėjų, o praėjusios dienos rūpesčiai ir reikalai jau neberūpi. Turi nemažai žinių iš ūkio ir politikos srities. Išsiblaškiusi, pamiršta apie kasdieninius dalykus, pavyzdžiui, kur padėjo automobilio raktelius.

LOTOSAS (gruodžio 13-22 d.)
Tikras Lotosas negali ramiai nusėdėti, visada juda, nuolat skuba. Mėgsta keliones po visą pasaulį. Pamiršta ir netesi draugiškų pažadų, bet vis tiek yra žavus žmogus, jam atleidžiamas bet koks netaktas. Turi sunkumų meilėje.

DEBESYLAS (gruodžio 23-31 d.)
Labai pastovus, mielai imasi atsakomybės už svarbius reikalus. Debesylas nemėgsta daug kalbėti. Daug rečiau nei kiti žmonės ima pavydėti, tingėti, neapkęsti.

Skaityti 387 kartai

Susiję įrašai