Pirmąjį birželio sekmadienį kiekvienuose namuose, kaip ir kasmet, skambės nuoširdžiausi linkėjimai, bus teikiamos dovanos, skardės juokas, žvilgės jaudulio ašaros – vėl švęsime TĖČIO dieną.

Gėlės, dovanos, žodžiai TĖČIUI

Pramanas, kad gėles dovanoti tinka tik moteriai – amerikiečių floristų komanda apklausos būdu yra nustatę, kad net 60 procentų vyrų džiaugtųsi gavę gėlių. Nesvarbu, vieną žiedą ar originalią puokštę.  Vyriškuoju atveju, parenkant gėles, patartina pasikliauti etiketu. Pagal jį vyrui tinka dovanoti rožes, kardelius, anturius, lelijas, amarilius, irisus, orchidėjas ir, žinoma, nepelnytai primirštus gražuolius gvazdikus.  Komponuosite tėčiui puokštę? Venkite pastelinių spalvų, smulkiažiedžių gėlių. Geriau, kad kompozicija būtų griežtų linijų, į viršų ištęstos formos.

Netradicinės dovanos Jam…

Įteikite dėkingumo medį. Iš ant pakabukų – riešutėlių išraižytų jausmingų žodžių tėtis susidėlios ilgam į širdį įstrigsiantį posmą.
Suteikite Tėčiui progą neįprastai pasmaguriauti. Šokoladinių įrankių rinkinys, žinoma, kad ne darbui skirtas, o Tėčio gomuriui pamaloninti, gyvenimui pasaldinti.
Priminkite Tėčiui, kad jis geriausias. Įteikite jam nugalėtojo taurę. Tada nereikės jaudintis, jei kartais jausmingi žodžiai lūpose užstrigtų.

Žodžiai Jam…

  • Tu visuomet buvai ir būsi gyvenimiškos išminties šaltinis. Su didžiausiu džiaugsmu mes iš jo vandenį semiame rieškučiomis ir norime tavęs, Tėti, paprašyti ir tau palinkėti: neišsek, nes mums gyvybiškai reikia tavo gelmių gaivos…
  • Vienos gražiausių mano gyvenimo akimirkų, Tėti, – akimirkos su Tavimi. Ir smagiausia tada, kai būname kartu…
  • Didžiulė, Tėti, tavo gyvenimo patirtis apgaubia mus iškart, kai susitinka mūsų žvilgsniai. Kai apkabini ar patapšnoji per petį…
  • Tėti, mano Tėti, be galo, be krašto tave myliu. Šiandien Tavo šventė ir noriu Tau padovanoti…

Įvairiausių dovanų Tėčiui rasite  www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 275 kartai