Išrinkti tinkamą dovaną po Žuvų ženklu gimusiam žmogui – užduotis ne iš lengvųjų. Todėl, kad reakcija į dovaną paprastai priklauso nuo Žuviuko ar Žuvytės nuotaikos. O ji – labai permaininga.

dovanos-zuvys

Drauge paieškokime atsakymo į šį keblų klausimą. Astrologai tikina, kad praktiškos, buityje panaudojamos dovanos (tarkim, dulkių siurblys, taurių rinkinys ir kt.) – ne Žuvims. Jeigu tokią įteiksite, greičiausiai po tokiu zodiako ženklu gimęs žmogus įžvelgs formalumą. O tai Žuvytėms ne prie širdies. Tiesa, jeigu, pavyzdžiui, taurės bus brangios ir dar originaliai įpakuotos, greičiausiai būsite pataikę su dovana.

Žuvys – romantiškos ir jausmingos, todėl pagrindinė taisyklė, kurios turite laikytis renkant dovaną – vadovautis ne logika, o jausmais. Dar vienas svarbus niuansas – Žuvims patinka originalumas. Todėl gerai pagalvoti ne tik apie originalų daiktą, bet ir apie originalią gėlių puokštę.

Žuvys paprastai skiria nemažai dėmesio savo sveikatai, grožiui, todėl galima padovanoti, tarkim, kuponą apsilankyti paskaitoje apie sveiką mitybą ar pavakarieniauti sveiko maisto restorane. Kas dėl grožio puoselėjimo, neapsirikite: Žuvytė dovanų gavusi kremą nuo raukšlių, gali labai įsižeisti. O kuponas, tarkim, pasilepinti karštų akmenų ar šokolado masažu, neliks nepanaudotas.

Žuvys neabejingos linksmoms dovanoms, todėl drąsiai galima dovanoti, pavyzdžiui, liepsnojusius jausmus ar vėjavaikiškas dienas primenantį suvenyrą.

Anot astrologų, Žuvys ypač vertina rankų darbo dovanas, nes yra užtikrintos, kad jos dovanojamos iš visos širdies.

Tarp Žuvų yra nemažai žmonių, apdovanotų puikia intuicija, todėl dovana gali būti susieta su magiškais dalykais (pavyzdys – nuo blogos akies saugantis amuletas ir pan.).

Daugelis Žuvų palankiai vertina muzikinius siurprizus, išliekamąją vertę turinčius meno kūrinius, foto albumus, knygas. Puikus sprendimas – tokią dovaną komplektuoti su jausmingais žodžiais užpildytu atviruku.

Žuvis būtinai atkreips dėmesį į tai, kaip dovana supakuota. Taigi, pamirškite tokį daiktą, kaip dovanų maišelis iš prekybos centro.

Žuviai nebūtina dovanoti milžinišką gėlių puokštę. Svarbu, kad ji būtų originali, gėlės nebūtų rėksmingų spalvų, aitrių aromatų. Kaip supratote, dėl dovanos po Žuvų zodiaku gimusiam žmogui teks pasukti galvą…

Daugiau dovanų idėjų www.tarpgeliu.lt

Skaityti 508 kartai