Mitas, kad geltona spalva reiškia neištikimybę, neapykantą. Pasak vienos rusų poetės… Geltona tai – šiluma. Saulės, Mėnulio, Ugnies, rugių, kukurūzų burbuolių spalva. Aukso, gintaro, medaus lašo tonas. Vienas gražiausių rudenėjančio miško atspalvių. Besimėgaudami geltonų gėlių grožiu, bent akimirkai pamiršime, kad vasara iškeliauja ir sako „iki pasimatymo“. Tad, dovanokime vieni kitiems geltonų gėlių!

Dovanokite geltonas gėles!

Galbūt kiek netikėta, tačiau… geltonos gėlės pagaliau atrado nišą ir vestuvių floristikoje. Nenuostabu, nes anot senolių, jos simbolizuoja ramybę, inteligenciją, drąsą, nepriklausomybę, bendravimo malonumą. Daugelyje tautų geltona yra dar ir turtingo gyvenimo simbolis.

Kuriant puokštes auksinį rudenį vyksiančioms vestuvėms, dažniausiai geltonos gėlės derinamos su baltomis, melsvomis (atspindi lengvumą), rečiau – su atspindinčiomis rudenėjančios gamtos spalvas (simbolizuoja turtą ir pagarbą), raibuliuojančiomis alyviniai pilkšvais tonais. Rezultatas priklauso nuo floristo profesionalumo ir išmonės.

Pasiūlymas...
Kad pajusti teigiamą geltonos spalvos energiją, pakanka saulėtą dieną nors trumpam prisėsti prie lango, balkone ar terasoje ir paspoksoti į saulę. Nušvinta akys. Širdis dainuoja. Rodos, ji prisipildo begalinės šilumos. Neabejokite, jog verta dovanoti geltonas gėles…

Atkreipkite dėmesį!
Garsus rašytojas Getė sakė: „Geltona spalva yra viena artimiausių dienos šviesai. Savo švarumu ji visais laikais nešė šviesą, džiaugsmą, švelnų prisilietimą.

Dovanokime vieni kitiems geltonų gėlių…

Daugiau originalių gėlių ir dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 166 kartai