Gėlės – universali, paprastai visus džiuginanti dovana, kurią visoje Europoje populiaru praturtinti mielomis smulkmenomis. Rikiuojame populiariausiųjų tarp savų klientų penketuką…

Smulkmenos-prideda-žavesio

Pliušiniai žaislai. Profesionalų pastebėta, kad jaukaus, minkšto žaislo prie puokštės dažniausiai pageidauja vaikinai nuo 18 iki 30 metų, siekiantys pamaloninti jauną širdies draugę ir greičiausiai galvojantys apie meilės priminimą. Žmogaus ūgio gigantiški meškinai dažniausiai pas merginą keliauja patys „nešini“ gėlėmis. Neretai lydimi puikiai nusiteikusio kurjerio.

Saldėsiai ir kitokie skanėstai. Saldainių dėžute ar pintinėle, šokoladu, auksinio medaus stiklainėliu ar sausainėliais „pasaldintos“ gėlės – populiari kompozicija, kurios pageidaujama gyvenimo džiaugsmu betrykštantiems žmonėms, žinantiems saldaus malonumo skonį ir, žinoma, dievinantiems saldėsius. Madingiausias saldus variantas – gėlių dėžutės su sausainėliais-bučinukais (macarons).

Vaisiai. Sutinkate, kad su žiburiu reikia ieškoti žmogaus, kuriam nepatiktų sunokusių vaisių, uogų kvapai, skoniai? Todėl nenuostabu, kad, tarkim, šviežių vaisių krepšelis dažnai keliauja tam, kas gyvenime ieško pozityvo ir siekia išnaudoti visus jo teikiamus malonumus.

Riešutai. Gėles sukomponuoti su lazdyno riešutais pripildytomis vazomis, krepšeliais, reiškia pasakyti: „dalinkimės riešutais – palinkėkime vienas kitam laimės“. Gražiausiais žodžiais graviruoti graikiniai riešutai linki už jus!

Atvirukai. Žalia šviesa šiandien švyti originaliems rankų darbo atvirukams, kurie turi rimtą konkurentą – originalius rašytinius sveikinimus, tarkim, ant veidrodžio, dekoratyviame rėmelyje ir t. t. Tai – geriausias priedas prie gėlių puokštės tada, kai baiminamasi, kad iš jaudulio žodžiai gali užstrigti gerklėje.

Praturtinti gėlių puokštes taip paprasta!

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Skaityti 340 kartai