Prieš didžiąsias metų šventes mes su didžiausiu džiaugsmu išpildė Žalgirio klubo atstovų pageidavimą – moderniuose vazonuose suželdinome „Žalgirio“ kviečius. Skamba mįslingai, tiesa? Sultingų želmenų moderniuose plastikiniuose vazonuose kitaip nepristatysi – tai originalios gyvybę pulsuojančios šventinės dovanos. Išduosime, kam jos atiteko – ogi „Žalgirio“ klubo rėmėjams ir partneriams. Iš kur „Žalgirio“ klubo atstovams kilo jauki žaliosios dovanos idėja? Kaip žinia, 2014-ųjų vasarą „Žalgirio“ arena pasirinko žengti žaliąja kryptimi. Jei tiksliau, siekiant tausoti aplinką ir gamtos resursus, buvo suformuluota „Žaliosios arenos“ strategija. Ši vizija ir įkvėpė Šv. Kalėdų proga žaluma pasidalinti su „Žalgirio“ rėmėjais bei partneriais. Įtakos, be abejo, turėjo ir dar vienas visiems žinomas dalykas – žalia Kauno „Žalgirio“ spalva.

Originalios dovanos „Žalgirio“ klubo rėmėjams

Moderniuose vazonuose žaliuojantys „Žalgirio“ kviečiai papuošė „Žalgirio“ klubo partnerių biurų aplinką. Tikėtina, kad rėmėjai išgirdo, jog gyvybę pulsuojantys želmenėliai tyliai juos ragina augti kartu su „Žalgiriu“ ir auginti naująją kartą. Štai koks šaunus „Žalgirio“ klubo atstovų pavyzdys gyventi išvien su gamta. Net ir tokiu gyvenimo momentu, kai prisieina sukti galvą dėl dovanų.

Moderniame vazone banguojanti kviečių želmenų jūra – gyvas, jaukus, puikiai nuteikiantis, gamtos energijos aplinką pripildantis bet kokio interjero akcentas. Kas svarbu, sultingus želmenėlius galima skinti ir dėti tiesiai į burną, jais gražu puošti valgius, šventinį stalą. Pagalvokite apie tai, nes nespėsite apsidairyti, kai naujais metais į duris pasibels Velykos…

Luko Kazakevičiaus nuotrauka.

Skaityti 194 kartai