Rodos, net susapnuoti neįmanoma augalo šviečiančiame, mėgstamą muziką ar populiarius fortepijono kūrinius grojančiame vazone. Ir kam sapnuoti – tokių išmaniųjų interjero aksesuarų jau galima įsigyti. Kūrybingi dizaineriai pasistengė, kad turėtumėte kuo nustebinti save ir kitus! Šis tas daugiau apie šiuolaikiškus vazonus „Plantiano“.

muzikinis-vazonas1
  • Vadinamąją nakties šviesą skleidžiantys vazonai unikalų jaukumą suteiks miegamojo erdvei, kitiems tamsiems būsto kampeliams. Juos galima panaudoti kad ir originaliam šokių aikštelės apšvietimui!
  • Grojantys vazonai greičiausiai sukurti tam, kad išradingai pasiklausyti mėgstamos muzikos ir tuo pačiu pailsinti akis žiūrint į žalumą. Pagal specialistų nurodymus paruošus juos kontaktui su išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu, muzikos garsais galima mėgautis ir esant tolėliau nuo žaliosios oazės.
  • Kad pasiklausyti jaukių fortepijono garsų, tereikia gėlės lapus švelniai paliesti it tokio muzikos instrumento klavišus. Specialaus vazone įmontuoto įrenginio dėka galima išgirsti keletą populiarių klasikinių kūrinių melodijų.

Elegantiškas, subtilus vazonų „Plantiano“ dizainas užtikrina tvirtą ilgaamžę poziciją interjero madoje. Sodinkite į juos gražiausias kambarines gėles ir mėgaukitės naujausiais išradimais.

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Skaityti 503 kartai

Susiję įrašai