“Naują gaidą interjerui galima suteikti ne tik tokiais įprastais, aksesuarais, kaip, tarkim, kilimas, užuolaidos, lovatiesė, bet ir tokiomis mažutėmis smulkmenomis, kaip pagal naujausias technologijas pagaminti kambarinių augalų vazonai” – tikina koja į koją su laiku žengianti stiliaus jausmą savyje nuolat puoselėjanti finansų analitikė Kristina.

yula-vazonai

“Nenumaldomas noras atnaujinti namų interjerą paprastai man kyla pavasarį, kai pro langus ima skverbtis išsiilgtos saulės spinduliai. Buvo, kad įsigijau naują kilimą, kitąkart – ant sofų, lovų, fotelių primėčiau naujų pagalvėlių, o stojus šiam kovui kilo mintis naują prieskonį būstui suteikti į akį salone kritusiais moderniais gėlių vazonais. Jau dabar galiu pasakyti, kad neapsirikau – elegantiški LECHUZA kambarinių augalų vazonai iš serijos „Yula“ atrodo fantastiškai! Jie neužgožia gėlių grožio, įkyriai nelenda į akis, tačiau išsiduoda atrodantys nepigiai. Nors tikrai, taip sakant, dviračio nekainuoja. O užvis svarbiausia tai, kad jie mane išlaisvino nuo pareigos nepražiopsoti, kada gėlės jau nori gerti (vazonuose „Yula“ įmontuota savaiminio drėkinimo sistema). Tarp kitko, dėl pastarojo pliuso ketinu įsigyti dar kelis tokius vazonus prieskoniniams augalams, nes jie itin nepakantūs drėgmės stygiui. Ir dar: būtinai kažkam iš namiškių ar draugų pasufleruosiu, kad gimtadienio proga džiaugčiausi dovanų gavusi iš pažiūros man tokį miela „Yula“ laistytuvą – kaip mat įkomponuočiau į gėlių oazę.

„Yula“ vazonas-krepšelis man irgi stovi akyse – jei sau neįsigysiu, sugalvosiu, kam padovanoti. Tiesa, pasodinusi į jį puikią nuotaiką provokuojančių pavasario žiedų: narcizų, hiacintų, primulių ar kt. Džiaugiuosi atradusi išvaizdžių, praktiškų ir funkcionalių interjero aksesuarų“.

Jei nežinojote…
Vazonai su drėkinimo sistema užtikrina, kad žemė inde visada bus sudrėkinta tiek, kiek augalams reikia, todėl neliks rizikos, kad juos gali pražudyti sausra ar drėgmės perteklius.

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Nuotraukos: lechuza.com

Skaityti 752 kartai