Tiksliau – jeigu jo darbo kabinetą papuoštų pinigų medis natūralios odos vazone? Lūkuriuodami garsaus dizainerio atsakymo ir tuo pačiu pašmaikštaudami, pristatome gero skonio dovaną.

Ką pasakytų G. Armani, jeigu boso kabinete atsirastų toks augalas?

Bosas į kabinetą pasikviečia pavaldinį.
– Girdėjau, kad nuolat prašote Dievo, kad jums pakeltų atlyginimą? Tiesa?
– Tiesa, ponas direktoriau.
– Noriu jums pasakyti, kad jūsų noro Dievas niekada neišpildys.
– Kodėl, Bose?
– Man nepatinka, kai mano darbuotojai į aukštesnę instanciją kreipiasi aplenkdami mane, juolab, prieš tai net nepamėginę man įtikti, na… kad ir kokiomis neprastomis dovanomis.

Štai jums ir šmaikšti užuomina, kad Bosas su malonumu priims prabangią ir, žinoma, stilingą dovaną. Viršininkui tokią galite įteikti, tarkim, pažymint Boso dieną. Ir be progos, tiesiog kilus nenumaldomam norui išreikšti Bosui dėkingumą. Ir visai nesvarbu, už ką. Svarbu, kaip sakoma, abipusis supratingumas.
Mes siūlome Bosui originalią ir, žinoma, prasmingą dovaną – pinigų medį natūralios odos vazone. Tokį siurprizą galite įteikti dvejopai, tiksliau – su rimtais ar šmaikščiais palinkėjimais. Pirmuoju atveju, nepamirškite Bosui priminti, kad pinigų medis, pagal rytų filosofiją, pritraukia pinigus ir teigiamą energiją, todėl nusprendėte, kad jis privalo stovėti jo darbo kabinete.
Jeigu ketinate viršininką pralinksminti ir tuo pačiu nustebinti, juolab, žinote, kad jis turi puikų humoro jausmą, galite jam padovanoti jo ūgio augalą. Jūsų Bosas, taip sakant, vyras ir iš stuomens ir iš liemens? Sveikinimo kalboje pabrėžkite, kad augalą dovanojate ne šiaip sau – kad matytumėte, kaip jis stiepiasi į viršų, auga į plotį, norėdamas būti toks pat didis.
Tai tik porą sveikinimo pasiūlymų. Ceremonijos sėkmė priklausys nuo jūsų fantazijos. Nepatingėkite nustebinti Bosą! Jis to nusipelnė…

Mini info apie dovaną

  • Vazono matmenys – 30 x 30 x 56, o dovanos „ūgis“ drauge su augalu – 150 cm (Bosams patinka apčiuopiami daiktai!).
  • Augalas pasodintas panaudojant vulkaninės kilmės uolieną (Bosams patinka naujovės!).
  • Vazonas turi šaknų drėkinimo sistemą (Bosai džiaugiasi, kai nereikia laiko švaistyti papildomiems darbams!).
  • Indas stilizuotas dekoratyviomis siūlėmis (Bosams patinka tai, kas stilinga!).

Daugiau originalių dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 399 kartai