Yra žmonių, kurie nemato reikalo gaišti laiką pakuojant dovaną – anot jų, tam skirti dekoratyvūs maišeliai, dėžutės. Kiti šventai tiki, kad originaliai pateikta dovana mielesnė, brangesnė. Nes ji praturtinta širdies šiluma. Lakia fantazija, kūrybiniais gabumais apdovanotam žmogui vieni niekai originaliai apipavidalinti dovaną. Deja, ne visus gamta apdovanojo tokiomis savybėmis. Jūs save irgi priskirtumėte prie tokių nuskriaustųjų? Dėl to tikrai nereikia jaudintis, nes, kaip sakoma, nėra padėties be išeities – tereikia kreiptis į profesionalą ir dovanoti skirtas daiktas virs originaliu kūriniu.

Originalus dovanų pakavimas

Jau 20 metų gyvuojančio salono “Tarp gėlių” specialistai propaguoja firminį dovanų pakavimo būdą – kliento pristatytą ar salone įgytą daiktą stilizuoja gyvais gėlių žiedais. Tačiau nereiškia, kad kitaip daiktų jie nepakuoja. Leiskite jiems fantazuoti ir liksite maloniai nustebintas. Dar keli jūsų dėmesio verti dalykai apie dovanų pakavimo paslaugą.

  • Išradingi salono floristai originaliai supakuoja ne tik bet kokį daiktą, bet ir pinigus. Galima rinktis, kur juos paslėpti: originalaus dizaino “vokelyje”, rankų darbo dėžutėje ar po gėlių žiedų kilimu.
  • Galima pageidauti bet kokia dovaną papuošti ilgai žydinčiais rožių žiedais. Jie žmogui akis ir širdį džiugina ne vienerius metus.

Apsilankykite salone Kaune.

Skaityti 4593 kartai