Spėjame, kad svarbią gyvenimo dieną garsiajai realybės šou žvaigždei baltutėlę puokštę prie įspūdingo grožio nėriniuotos suknelės priderino ne kas kitas, o jai įvaizdį kūręs mados namų „Givenchy“ dizaineris Riccardo Tisci. Vadinasi, ji atspindi paskutines nuotakos puokščių mados tendencijas. Kitaip ir būti negali, nes garsūs dizaineriai žengia koja į koją su mada. Trumpai ją aptariant, šią vasarą baltos gėlės išties griežia pirmuoju smuiku. Kaip ir baltos gulbės įvaizdis. Baltus žiedus madinga komponuoti su pasteliniais: gelsvais, rausvais, alyviniais, melsvais, žalsvais, aukso ar dramblio kaulo tonų. Iš mados neišėjusios ir visais laikais nuotakų mėgstamos raudonų gėlių (ypač rožių) puokštės, simbolizuojančios liepsnojančią meilę, aistrą.

Nuotakos puokštė pagal Kim Kardashian

Jei kalbėti apie formas, dekorą, Kim Kardashian puokštė yra puikus pavyzdys, kad „ant bangos“ – apvalios nedidukės detalėmis neperkrautos puokštelės, o ne svyrančios žemę šluojančios kompozicijos. Mielai pasinaudotumėte idėja vestuvių dieną rankoje laikyti puokštę „a la Kim Kardashian’? Pasufleruokite tai salono floristui – išpildys jūsų lūkesčius su kaupu. Jums tereikės išsirinkti gražiausias ar įvaizdžiui tinkamiausias gėles. 
{gallery}nuotakos-puokste-pagal-kim{/gallery}
Dar viena šauni idėja iš įvykio vietos 

Garsenybių Kim Kardashian ir Kanye Westo sutuoktuvių puotoje jaunavedžių ir svečių uosles kuteno itin retų gėlių tuberozų aromatas, žvilgsnius glostė įspūdingo grožio gėlių sienos. Jums pageidavus, tokiomis „žydinčiomis“ sienelėmis papuošime ir jūsų šventę. Šiam reikalui galėsite pasirinkti kokias tik norite gėles: rožes, gerberas, orchidėjas, darželio ar lauko žiedus… Baiminatės, kad tai bus daug kam užkliūvanti žvaigždžių gyvenimo kopija? Tikriausiai pamiršote, kad spaudoje viena populiariausių rubrikų yra „Kopijuokime drąsiai“. Vadinasi, kopijuoti – tolygu pasinaudoti idėja.

Nuotraukos: Tarp gėlių, societybride.com, dailymail.co.uk.

Skaityti 358 kartai