Ne tiek jau daug dienų liko iki atversime naujų metų lapą.  Nutarėme, kad nėra ko laukti gruodžio, kad apibendrinti gražiausius 2015-ųjų darbus, suteikusios džiaugsmo nuotakoms. Norime visoms joms padėkoti už pasitikėjimą salono floristais, nuoširdų bendradarbiavimą, originalius pageidavimus ir žinoma, jaukius padėkos žodžius už tai, kad tą svarbią gyvenimo dieną puikiai jautėsi ir dėl to, kad rankoje laikė išsvajotą puokštę.
Džiaugiamės, kad turėjome progą išreikšti fantaziją kurdami paskutinę madą atspindinčias netradicines puokštes, pavyzdžiui, gyvais gėlių žiedais „inkrustuotas“ apyrankes, delninukes.

Gražiausias akimirkas su nuotakomis prisiminus...

Tradicinių formų puokštėse, nuotakų pageidavimu, šiais metais dominavo niekada nepabostančios ir visais laikais vertinamos rožės (vasarą buvo labai populiarios sodo), taip pat frezijos, eustomos, bijūnai. Netradiciškų komponuota ir su irisais,
rugių varpomis, netgi mėlynomis rožėmis.

Smagu žinoti, kad garsas apie originalius darbus sklinda iš lūpų į lūpas. Nekantriai laukiame naujų užsakymų ir primename, kad kolektyvas, kaip visada yra originalių ieškojimų kelyje. Mūsų florisčių fantazija beribė… Ačiū joms ir iki malonaus!
{gallery}vestivinespuokstes{/gallery}

Skaityti 965 kartai