Tiesiog negalime nepakalbėti apie Europoje sparčiai populiarėjančią amerikietiškos kilmės kūdikio sutiktuvių šventę (angl. baby shower)… Pirmas dalykas, kurį norime pasakyti – nereikia kreipti dėmesio į niurzgas, skleidžiančius žinią, kad lietuvaičiai nieko savito nesugalvoja, o tik amerikietiškas idėjas kopijuoja. Na ir kas. Sveikintina dalintis idėjomis! Su visomis pasaulio tautomis.

Kūdikio sutiktuvių vakarėlis (Baby shower)

Taigi, smagu, jeigu gavote kvietimą dalyvauti kūdikio sutiktuvių vakarėlyje – pradžiuginsite svarbaus gyvenimo įvykio belaukiančią būsimą mamytę. Kuo gi ją pradžiuginti? Be jokių abejonių į šventę keliaukite su glėbiu gėlių ar originalia puokšte. Dievaži, moterims patinka būti apipiltomis gėlėmis! Kas dėl dovanų, žinoma, kad jos turi būti skirtos neužilgo pasaulį išvysiančiam mažyliui. Viena iš praktiškiausių ir paklausiausių – sauskelnių tortas. Sakysite, pabodę ir neoriginalu? Klystate. Kūrybingi floristai tiesiog nemoka „iškepti“ identiškų sauskelnių tortų – kiekvienas yra originalus. Jie gali pasiūlyti netgi sauskelnių vežimėlį! Ką bekalbėti apie gėlių žiedais stilizuotus pliušinius meškučius ir kitus vaikiškus siurprizus. Tegul pasaulį išvysiantį mažylį pasitinka šypsenų ir dovanų lietus! Lietus? Na tikrai ne dušas, nors originalo kalboje ir „baby shower“…

Ar žinote, kad…

…Kūdikio sutiktuvių vakarėlį rengia jei ne būsimos mamytės bičiulės, tai namiškiai. Šventę drąsiai gali organizuoti ir seneliai ar giminaičiai. Svarbu būsimai mamytei suteikti gerų emocijų ir padrąsinti ją didžiausiam gyvenimo žygdarbiui.

Daugiau originalių gėlių ir dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 627 kartai