Žinoma, galite dovanoti ką tik norite. Vis tik į astrologų patarimus vertėtų atsižvelgti, nes Avinas – įnoringas!

dovanos-avino-zenklui

Kalbant apie gėles, po Avino ženklu gimusiam žmogui užvis geriausia dovanoti vazoninį augalą. Nebūtinai egzotišką ir nebūtinai tik tokį, kurio jis dar neturi – Avinukai su malonumu linkę žaliąją namų ar biuro oazę papildyti, kad ir kažkelintu tokiu pačiu žaliuoju įnamiu. Tiesa, vyrams geriau dovanoti lapinį, o moterims – žydintį vazoninį augalą. Kas dėl skintų gėlių, jas galima dovanoti, geriausiai ryškias, egzotiškas, dar geriau įteikti originalią puokštę. Visgi – Avinukams (netgi vyrams!) labiau patinka matyti gėlės augimo, o ne vytimo vazoje procesą. Čia greičiausiai sužaidžia jų prigimtinis polinkis į gėlininkystę, sodininkystę.

Kalbant apie dovanas, Avinui užvis geriausia – personalizuota dovana. Moteriai tai gali būti, pavyzdžiui, papuošalas su jos inicialais ar kuponas atlikti grožio procedūrą, apie kurią ji seniai svajoja, vyrui verslininkui – vienetinė užrašinė ar kuponas apsikirpti pas garsiausią šalies plaukų stilistą. Po Avino ženklu gimusiems vyrams patinka atrodyti efektingai!

Avino širdį paglosto jo pomėgį atitinkančios dovanos, taip pat praktiškos, tačiau… jokiu būdu nenuobodžios. Jeigu, tarkim, galvosite pirkti kavavirę, ieškokite unikalaus dizaino.
Gimusiam po Avino ženklu, drąsiai galima dovanoti pinigus. Tiesa, reikėtų pasistengti juos originaliai įpakuoti, nes Avinukams nepatinka atsainumas. Užtat jiems labai patinka, kai jų pasiteiraujama, kokios dovanos norėtų.

Ir dar vienas svarbus dalykas: puiku, jeigu teikiant dovanas Avinui, surengsite smagų šou! Rimtos eilės jam asocijuojasi su liūdesiu dėl dar vienų prabėgusių metų.

Daugiau pasiūlymų www.tarpgeliu.lt

Skaityti 1382 kartai