Įsitaisę patogiame krėsle lauke, mėgaukimės savo rankomis specialiose vertikaliose apželdinimo konstrukcijose pasodintų, gražiausiais žiedais išsiskleidusių ar kvapiomis uogomis aplipusių augalų grožiu… Ar žinote, kad augalų pasaulis – be ribų? Gėles, prieskonius, uogakrūmius galite auginti ne tik įprastose vietose, t. y. darže, sode, gėlyne – ir ant namo ar pavėsinės sienos, stogo, balkono atbrailos, terasoje, ant sklypą juosiančios tvoros ir t. t. Kad susikurti, tarkim, kabantį gėlyną ar pastatyti uogakrūmių bokštą, reikia pasirūpinti ne tik sodinukais, bet ir specialia vertikalia apželdinimo konstrukcija.

Džiaukimės pačių kurtais gamtos stebuklais

Vertikalias pakabinamas konstrukcijas su augalais paprasta pritaikyti prie bet kokių architektūrinių statinių. Iš atskirų vazonų montuojamus apželdinimo bokštus galima įkurdinti bet kurioje lauko prieigos vietoje, o vos panorėjus, perkelti į kitą vietą.

Vertikalios su fantazija sukurtos augalų kompozicijos turi ne vieną privalumą.

  • Viliote išvilioja žmones iš tvankių patalpų į lauką. Kad pakvėpuoti tyru oru, pasimėgauti natūraliomis spalvomis, atsikvėpti nuo darbo, pailsinti akis.
  • Vertikalią konstrukciją galima sumontuoti netikėčiausioje vietoje, tarkim, ant paties kruopščiai sukalto milžiniško dekoratyvaus krėslo atlošo, ir taip įgyti unikalią lauko prieigų puošmeną. Joje įtaisytus vazonėlius su augalais galima keisti vietomis ir kaskart sukurti vis kitokią spalvų ar formų mozaiką.
  • Vėsos nebijančius augalus, tarkim, šilokus, sukulentus, vertikalaus apželdinimo konstrukcijose galima auginti iki vėlyvo rudens.
  • Prie vertikalioje apželdinimo konstrukcijoje su drėkinimo sistema vešinčių augalėlių nereikia trypčioti su laistytuvu – tereikia kartas nuo karto patikrinti ar rezervuare neišseko vanduo.

Susidomėjote moderniu apželdinimo būdu? Mes, „Tarp gėlių“ specialistai, pasiryžę jums pagelbėti kuriant svajonių gėlyną, braškyną, žemuogyną ar prieskonių lysves… Skambinkite, rašykite. Tegul svajonė pildosi jau dabar!

Daugiau originalių gėlių ir dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 923 kartai