Kalbant tiek apie gyvenimą, tiek apie dovanas, Jautis labiausiai vertina kokybę, komfortą ir funkcionalumą… Jausmingam Jautukui dovana negali būti su potekste „pravers“, sunaudos“ ar pan. – ji turi sužadinti džiugias, širdį glostančias emocijas. Prabangūs auskarai ar šampanas, garsių mados namų kvepalai, natūralaus šilko apatiniai, kuponas masažo seansui ar SPA procedūroms … Parinkus tokias dovanas Jaučiui, mažai šansų apsišauti.

dovanos-jautis

Po aptariamu zodiako ženklu gimusiam žmogui drąsiai galite dovanoti rankų darbo įvaizdžio ar namų dekoro aksesuarus, natūralių pluoštų drabužius, pledus, klasikinių aromatų namų kvepalus. Anot astrologų, tokios dovanos nuramina greitai sudirgti linkusią Jautukų nervų sistemą.
Ką padovanoti Jaučiui-kolekcionieriui? Nepatingėkite paieškoti antikvarinių namų dekoro daiktų, ypač, jeigu žinote jo būsto stilių.
Nors Jaučiui gera maudytis prabangoje, rankų darbo dovanas jis itin vertina. Galbūt dėl to, kad pats turi kūrybinę gyslelę?
Jaučiui patinka išskirtinis maistas, todėl jam be jokių dvejonių galima dovanoti išskirtinės arbatos, originalaus skonio arba originaliai pateiktų saldėsių, kuponą pasimėgauti gurmaniška vakariene.
Renkant dovaną Jaučiui yra svarbiausia nepaskubėti. Jeigu šiam reikalui stinga laiko, puiki išeitis – iškepti ir padovanoti firminį tortą ar pyragą – Jautis jausis it devintame danguje!

Atidžiai parinkite gėles

Žinokite, kad Jautukas gėlėms itin išrankus. Nors jis vertina, kaip minėta, prabangius daiktus, su gėlėmis yra priešinga situacija – jam patinka tokie kuklūs pavasario žiedai, kaip tulpės, narcizai, pakalnutės. O štai, pavyzdžiui, hiacintų nepatartina jam dovanoti, kaip ir kitų aitraus aromato gėlių.
Jaučiui drąsiai teikite ramunes, gerberas, gražiausius laukų, pievų, darželių žiedus. Tik prisiminkite, kad geriau palaidus, geriau jų glėbį nei įmantrią gėlių puokštę.

Daugiau pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Savanorių pr. 319a, Kaunas.

Skaityti 654 kartai