Besisukantis metų ratas sufleruoja, kad stoja Jaučio laikas, todėl pats metas prisiminti, taip sakant, savojo rato Jautukus. Pasistenkite kiekvieną nustebinti gimimo dienos proga!

Dovanos ir gėlės jaučiui

Su gėlėmis lengvai neapsieisite

Žinokite, kad Jautukas gėlėms itin išrankus. Užvis labiausiai jam patinka tokie kuklūs pavasario žiedai, kaip tulpės, narcizai, pakalnutės ir net sužydę įvairiausi žolynai. O štai, pavyzdžiui, hiacintų nepatartina Jaučiui dovanoti, kaip ir kitų stiprų aromatą skleidžiančių gėlių. Po Jaučio ženklu gimusiam žmogui drąsiai teikite gerberas, gražiausius laukų, pievų, darželių žiedus. Tik prisiminkite, kad geriau palaidus, geriau jų glėbį nei įmantrią gėlių puokštę. Vis tik linkstate į puokštę? Dovanokite kuo originalesnę…

PIRKTI ⇓
Kompozicija "Labo ryto žiedai"

Augalų kompozicija, kuriai antrina saldėsis, irgi bus kaip tik Jaučiui. Juk ne paslaptis, kad Jautukai tiesiog sukurti smaližiauti.

PIRKTI ⇓
Puokštė "Saldi šypsena:

Nepaskubėkite su dovana 

Jautukai įžvalgūs, todėl kaip mat atpažįsta, taip sakant, pirmą po ranka pakliuvusią dovaną. Taigi, užuot po šiuo zodiako ženklu gimusiam žmogui dovanoję bet ką, geriau iškepkite ir padovanokite jam firminį tortą ar pyragą – jausis it devintame danguje.

Jaučiui dovanos kaina paprastai neimponuoja, todėl jam drąsiai galite dovanoti smulkmeną. Svarbu, kad ji būtų miela, paliestų jautriausias jo širdies stygas, primintų jam gimtadienio šventę.

PIRKTI ⇓
Rėmėlis su gimimo data

Jautis neatsparus įvairiausiems malonumams. Pavyzdžiui, jis visada ras laiko arbatos ar kavos pertraukėlei (kad lėtai pasimėgauti nuostabiu gėrimo aromatu) ar SPA procedūroms (kad atgytų kūnas ir siela). Taigi jam nedvejojant galima dovanoti išskirtinės arbatos, kavos, kuponą savaitgalio poilsiui ar pasimėgauti gurmaniška vakariene.

PIRKTI ⇓
Dovanų rinkinys
Vienas svarbiausių dalykų gyvenime Jaučiui – susikurti jaukius namus į pagalbą pasitelkus interjero aksesuarus. Jei kokį tinkamą jo namų stiliui atrasite, imkite ir padovanokite. Netikėta interjero detalė gali jam tapti puikiu akstinu, tarkim, atnaujinti būsto interjerą, įnešti į jį naujų vėjų.

PIRKTI ⇓
Auksinė rožės su palinkėjimu
Dažnas Jautis gyvenime truks plyš stengiasi pagauti sėkmės paukštę, todėl puiki išeitis – jam padovanoti vienokį ar kitokį sėkmės talismaną. Tikrai bus įkurdintas garbingiausioje namų ar ofiso vietoje.

PIRKTI ⇓
Laivas su palinkėjimu
Jautis itin vertina rankų darbo dovanas, todėl prieš tokio žmogaus gimtadienį tikrai verta pasukti galvą, ką jam gražaus sukūrus. Tai gali būti, kad ir kambarinių augalų kompozicija pagal jūsų fantaziją, pagal paskutinę madą nunertų dekoratyvių stalo padėkliukų komplektas ir t. t.

Jau dabar pagalvokite apie gėles ir dovanas Jautukams!

Daugiau pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Savanorių pr. 319a, Kaunas.

Skaityti 1239 kartai