Šį sykį, liaudiškai sakant, pametėsime minčių, kuo gražu atsidėkoti darželinukų, mokyklinukų kelrodėms žvaigždėms, t. y. auklėtojoms, mokytojams, kitiems žmonėms, atžalas ne vienus metus vedusiems žinių ir teisingo gyvenimo keliu. Įspūdinga puokšte. Ji gali būti milžiniška, tarkim, iš šimtas vienos rožės, ar sukomponuota iš gražiausių besibaigiančio pavasario ar sparčiu žingsniu artėjančios vasaros žiedų. Prasiskleidusių jūsų gėlyne, siūbuojančių pievoje ar „laiką leidžiančių“ ir klientų laukiančių floristikos salone. Atminkite: visai nesvarbu, kiek šlamančiųjų šiam reikalui galite skirti – puokštės įspūdingumas, jaukumas slypi ne piniguose, o gėlių žiedų, žalumos, aksesuarų grožyje. 

Artėja išleistuvių metas…

Orchidėja moderniame vazone. Šiuolaikiško dizaino vazonas su drėkinimo sistema egzotiškai gražuolei suteikia papildomo žavesio. Negana to, žmogui, gavusiam tokią dovaną, gėlės priežiūra tampa maloniu užsiėmimu, nes jos nereikia laistyti (ji geria vandenį iš rezervuaro). Tiesa, ją reikia patręšti ir … pakalbinti. Ar gi tai ne malonumas?

Linkėjimų ar dėkingumo „medžiu“
. Drauge su atžala pafantazavę tokį galite sukurti iš įvairiausių medžiagų: kartono, sausuolių šakelių ir t.t. Salono „Tarp gėlių“ floristai, jums pageidaujant, „pasodins“ originalų linkėjimų ar dėkingumo medį. Mezgantį šiltų žodžių „vaisius“.

Palinkėjimų taurė 
su gražių žodžių riešutėliais. Tikrais graikiniais, ant kurių išgraviruoti nuoširdžiausi linkėjimai. Subertais į išvaizdžią stiklo taurę, įkomponuotą tarp floristo išmonę atspindinčių dekoratyvių elementų.

Padėka ant veidrodžio – originali dovana mokytojui, auklėtojui, dėstytojui…

Dar viena gera žinia

Salone teikiama graviravimo paslauga. Pageidaukite, ant ko norėtumėte išgraviruoti gražiausius padėkos žodžius. Pasistengsime išpildyti jūsų norus.

Tai tik keli pasiūlymai iš gražiausių žiedų, originalių dovanų miesto „Tarp gėlių“. Susitikime ir apstulbsite pamatę, išgirdę, kiek staigmenų mes galime jums pasiūlyti! Daugiau pasiūlymų išleistuvių proga salonuose Kaune.

Skaityti 58 kartai