Džiaugsmas, kaip ir spalvos, turi daugybę tonų ir pustonių. Praturtinkite nauju nariu pasipildžiusią šeimą tokiu minėto jausmo atspalviu, kaip gražiausi gėlių žiedai.

vaiko-gimimas

Atkreipkite dėmesį! Per palankynas tinka teikti gražiausias sezonines, mamos mylimiausias gėles, bet ne kvapniausias (negerai – lelijos, alyvos, pakalnutės, hiacintai ir t. t.). Pastebėta, kad moterų uoslė po gimdymo būna ypatingai jautri. Ką bekalbėti apie ne taip seniai į milijonais kvapų praturtintą pasaulį įžengusio mažylio uoslę.

Pagal etiketą

Pirmenybė – nedidelei puokštei. Nuo jos sklinda ne mažiau šilumos, jaukumo, džiaugsmo nei, tarkim, nuo šimto rožių puokštės. Negana to, ji nekliudo tėvams vikriai suktis dar gimdymo namų palatoje ar nuosavame būste.

Smulkūs žiedai – tarsi mažutės gyvybės atspindys. Tulpės, ramunės, smulkiažiedės rožės, gvazdikai ir chrizantemos, eustomos, frezijos… Floristas pasiūlys, kokiomis papildomomis detalėmis galima nedidukei puokštei suteikti dar stipresnį mažybinį atspalvį.

Pastelinės spalvos užburia. Ir ne tik. Pastebėta, kad švelnių tonų gėlės stabilizuoja mamos emocinę būseną, ramina, padeda greičiau atgauti per gimdymą prarastas jėgas. Negana to, tokios neatitraukia kiek ūgtelėjusio mažylio dėmesio nuo mylinčios mamos, tėčio akių.

Mergaitei – rausvos, berniukui – melsvos, alyvinės gėlės. Tai – puikus sprendimas gerbiantiems tradicijas. Gražu ir miela, tokių tonų ir baltų žiedų kompozicijos. Baltą puokštę visada galima stilizuoti atitinkamų spalvų detalėmis.

Dvyniams – vienodos puokštės. Žinoma, geriau ir įdomiau, jeigu žiedų atspalviai atspindės kūdikių lytį. Bet… Užvis geriausia, drauge su floristu pamėginti sujungti jūsų norus ir jo profesionalumą bei fantaziją.

Praturtinkite kūdikio tėvelių džiaugsmą žydinčiomis gėlėmis!

Originalios teminės puokštės kompozicijos, suvenyrai www.tarpgeliu.lt

Skaityti 463 kartai

Susiję įrašai