Ypač, jeigu ji originaliai pateikta. Jeigu draugų, artimųjų, giminaičių, kolegų rate turite smaližių, nesukite galvos dėl kalėdinės dovanos – dovanokite malonų pasigardžiavimo jausmą!

saldzios-dovanos

Ir ilgai negaiškite su dovanų paieškomis, antraip neišvengsite šventinės karštinės. Kuri, taip sakant, nei sveikatos, nei jėgų neprideda. Jau dabar pagalvokite ne tik apie žmones, kuriuos nudžiuginsite saldžia dovana, bet ir apie… originalumą.

Saldi eglutė „Žiemos karalienė“. Net ir susmaližiavus jos „šaknis“, žaliaskarei nieko bloga nenutiks – ji dar ilgai džiugins žaislų spindesiu ir lengvu puraus sniego jausmu.
Burbulų eglutė. Išstypusi į dangų ne iš žemės, o iš kavos puodelio, primins, kad kava ir „Ferrero“ – tobulas skonio duetas.
Kalėdiniai „ledai“. Baiminatės paklysti tarp žmogaus, kuriam norėtumėte padovanoti saldžią dovaną, skonių? Raffaello skonio ledai – subalansuoti visiems skoniams.
Sausaininė. Dovanoti savo gamybos ar pirktinius sausainukus stiklo vazelėje – nuobodu, ar ne? Sausaininė žiemos pasakos motyvais – jeigu kažkam neoriginalu, tai tikrai netikėta.

Dar keli pasiūlymai Jums įgyvendinti! 

  • Rytų išminties gerbėjui galite padovanoti rytietiško stiliaus arbatinuko ir rytietiškų skanėstų kompoziciją.
  • Rankų darbo sausainukus originalu įpakuoti į stiklinius kruopoms laikyti skirtus indus. Žinoma, gerai nepatingėti juos šventiškai dekoruoti.
  • Žmogaus mėgstamų saldainių padėklas su dekoratyviais elementais – užuomina į dovaną įdėti širdies ir fantazijos.

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Skaityti 447 kartai