Klausimas, be jokios abejonės, vertas dėmesio. Nekaip atrodytų, jei į draugų, giminaičių ar bendradarbių naujus, taip sakant, dažais dar kvepiančius namus įžengtumėte be dovanos…

Nešauna į galvą jokia geniali mintis, ką padovanoti naujo būsto savininkams? Žinoma, kad ne vieną idėją pasiūlysime.

Kuo nudžiuginus naujakurius?
  • Dovanokite originalią kambarinių augalų kompoziciją. Gėlės namams teikia ypatingo jaukumo. Naujo būsto šeimininkė tikrai ras, kur tokią dovaną padėti ir džiaugsis, kad kambariniams augalams artimiausiu laiku nereikės pačiai išlaidauti – bus galima daugiau investuoti į praktiškus daiktus, kad kuo greičiau naujuose namuose pasijusti komfortiškai.
  • Dovanokite gražuolę orchidėją, pasodintą į vazoną su drėkinimo sistema. Tokia dovana ypač pradžiugins tą namų fėją, kuriai kančia nuolat tūpčioti apie kambarinius augalus, kad įsitikinti, jog jų nekankina troškulys. Vazone su drėkinimo sistema vešinčios gėlės jaučiasi komfortiškai, nes kai nori, atsigeria iš vandens rezervuaro.
  • Įsikūrusiems nuosavame name ar kotedže, dovanokite kiemo puošmeną vazoną su lauko augalais. Nebūtinai gėlėmis – jame gali vešėti, uogas vesti svyrančių braškių kereliai. Užtikriname, kad montuojamas lauko vazonas su augalais naujakuriams padarys pribloškiantį įspūdį!
  • Dovanokite kokią mielą ar linksmą smulkmeną įkurtuvių proga. Ypač, jei žinote, kad naujakuriams tik gulbės pieno betrūksta. Nepatingėkite pasukti galvą, kaip ją originaliai įteikus, tada įspūdis bus dvigubas.

Daugiau originalių gėlių ir dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 209 kartai