Galvoje zvimbia klausimas, ką padovanoti bičiuliui, giminaičiui, kolegai??? Rodos jau viskas dovanota: kvepalai, kuponas prabangiai vakarienei, bilietas į teatrą, originalių žvakių komplektas, vokelis su pinigais… Dovanokite kambarinį augalą! Vazoninis augalas – gyvybės šaltinis, pripildantis namus, biurą, kitas erdves gyvybinės energijos. Tokia dovana, kad ir kaip bebūtų keista, skatina žmonių bendravimą Tai paaiškinti labai paprasta: dovanodami pasišnekučiuojame apie augalo grožį, priežiūrą, galų gale, nurimus šventės šurmuliui, kartas nuo karto žmogaus, kuriam dovanojome, pasiteiraujame: kaip gėlė auga, kaip keičiasi, kokias emocijas kelia ir pan.

Dovanų idėja - augalas vazone
Dovanojant kambarinį augalą, reikėtų šiek tiek pasistengti, kad jis žmogui, kuriam dovanosite, nesukeltų rūpesčių sprendžiant klausimą, į kokį vazoną jį persodinti iš transportuoti skirto plastikinio vazono. Salono „Tarp gėlių“ profesionalai siūlo išeitį – gėlę dovanoti jau pasodintą į vazoną su drėkinimo sistema. Pasirinkus tokį variantą, vazoną lyg ir neteisinga vadinti vazonu. Jis – tarsi gėlės grožį paryškinantis aksesuaras. Naujausio dizaino vazonai su drėkinimo sistema yra išvaizdūs, ilgaamžiai, juos paprasta pritaikyti bet kokiame interjere. Kad žinotumėte, kokia plati jų dydžių, formų, spalvų paletė… 

Tokiai gyvybe ir gera energija pulsuojančiai dovanai galima skirti tiek pinigų, kiek kišenė leidžia. Šimtą, du, tris šimtus ar net tūkstantį litų. Žinoma, didžiulis augalas XXL dydžio vazone atrodo itin įspūdingai, tačiau tiesa yra tokia: įspūdį nusako ne dovanos dydis, kaina, o tai, ar ji dovanota iš širdies.

Praskaidrinkite nuotaiką netikėta dovana – kambariniu augalu prašmatniame vazone su drėkinimo sistema.

Skaityti 1025 kartai