Kovo 8-oji – Tarptautinė Moters diena. Greičiausiai daugelis vyrų suka galvas, kaip pagerbs mylimąsias, koleges, mamas, močiutes, dukras… Azartiškiausiems šios šventės gerbėjams atskleidžiame puikų sumanymą  – nedelskite pradėti rengti staigmenas dailiajai lyčiai. Ir džiuginkite jas be progos!

moters-diena-kovo-8

Žinoma, gerokai paprasčiau kovo 8-ąją moterims įteikti po tulpę ar gėlių puokštę, pasiųsti po oro bučinį nei ryžtis sveikinimų maratonui, kuris testųsi, taip sakant, neribotą laiką. Tačiau… Ne paslaptis, kad be progos, dažnai staigmenas rengiantiems, originalumo nestokojantiems vyrams moterys jaučia didesnę simpatiją. Tad, miela Vyrija, pasistenkite būti išradingi! Sufleruojame, ką galite per sveikinimų maratoną, kurį galbūt pradėsite jau šiandien, padaryti dėl mylimų, brangių moterų.

Originalią pavasarišką gėlių puokštę jai perduokite per Husarą, Piratą ar Viduramžių poną. Įspūdį sustiprinsite, jei gėlės bus moters mylimiausios, geidžiamiausios. Jei norite išlikti paslaptingas, prie puokštės paprasčiausiai prisekite, taip sakant, anonimo atviruką su gražiausiomis eilėmis.

Nustebinkite Moterį smuikininko reveransu ir jo atliekamais kūriniais. Patikėkite: tai glosto širdį! Muzikos virtuozas nuvyks net į atokiausią šalies kampelį. Tik nepavėluokite užsisakyti jo paslaugų, nes, pastebėta, jog kovo 8-ąją muzikiniais sveikinimai itin paklausūs.

Suteikite Moteriai progą pasijusti karaliene – kokį vakarą namo sugrįžkite su įspūdinga rožių puokšte. Kodėl rožių? Šios gėlės – amžinos meilės, ištikimybės simbolis.

Kasdienį pietų ar vakarienės stalą papuoškite pavasariška tulpių puokšte. Dėl originalaus jos varianto drąsiai galite kreiptis į salono floristes. Net pavasariškų gėlių vazonėlį jos įpakuos pagal paskutinę madą!

Galvojate ne apie gėles mylimoms moterims, o apie dovanėles? Iš salono „Tarp gėlių“ tikrai neišeisite tuščiomis. Kas originalu, patyrusios floristės pasiūlys mielų smulkmenų, stilizuotų gėlių žiedais. Apie linksmas, gyvenimo džiaugsmo įkvepiančias dovanėles pakalbėsime kitą sykį…

Daugiau originalių gėlių ir dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 1375 kartai