Laikas galvoti apie siurprizą Bosui ar Bosei! Na ir gerai, kad amerikietiškos kilmės Boso diena jau įleido šaknis mūsų šalyje – kuo daugiau švenčių, tuo smagiau gyventi. Taigi, spalio 16-ąją nepamirškite viršininką ar viršininkę pamaloninti kokia staigmenėle.

Boso diena dovanų idėjos

Prabangių kailinių Bosei ar poilsinės kelionės kupono Bosui, žinoma, kad geriau nepirkite – dar pagalvos, kad brangiomis dovanomis, o ne žiniomis ar geru darbu siekiate užsitarnauti geresnę reputaciją. Tuo tarpu smagus siurprizas viršininkui tikrai neišprovokuos nejaukių šnabždesių kolektyve, priešingai – įžiebs geros nuotaikos ugnelę. Dėl to išradingas salono “Tarp gėlių” kolektyvas ir pasirūpino originaliomis dovanomis-pokštais. Tikrai rasite tarp jų daiktą, kurį  jūsų Viršininkas supras, kuris jam suteiks teigiamų emocijų ne vienai dienai. Nebijokite jo prajuokinti! Juk kolektyvui malonu matyti, liaudiškai sakant, besikvatojantį ir atsipalaidavusį Bosą – tai įtakoja mažiau formalius tarpusavio santykius.

Vis tik nutarėte vietoje dovanos-pokšto rinktis gėles? Dovanokite gyvų gėlių puokštę ar glėbį kokių rudeniškų žiedų. Neapsiriksite pasmaližiauti mėgstančiam kolektyvo vadui įteikę gyvais gėlių žiedais stilizuotą saldžią dovaną. Elegantiškoji Bosė greičiausiai bus laiminga apdovanota gražuole orchidėja.

Daugiau dovanų idėjų Bosui ar Bosei www.tarpgeliu.lt

Ar žinote, kad…
Amerikoje Boso šventė oficiliai buvo įregistruota 1958 metais. Dabar ji švenčiama ne tik daugelyje Europos šalių, bet ir tokiuose kraštuose kaip Indija, Pietų Afrika. Taigi, smagiai atšvęskime Boso dieną drauge su visu pasauliu!

Daugiau originalių dovanų pasiūlymų www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 4861 kartai

Susiję įrašai