Tiek dideliam, tiek mažam šventės proga, juolab, be progos, smagu sulaukti originalios dovanos ar sveikinimo. Kas su tuo nesutinka, taip sakant, tegul meta į mus akmenį. Kam originalumas arti širdies, galime pasiūlyti super idėją – tegul už jus namiškį, bičiulį ar kolegą pasveikina piratas!

Tegul kolegą tegul pasveikina... piratas!

Pirato kailyje puikiai besijaučiantis salono „Tarp gėlių“ darbuotojas Mindaugas skuba užbėgti už akių. „Tik negalvokite, kad prieš akis išdygęs piratas su stulbinamo dydžio gėlių puokšte ar tortu – smagus nuotykis tik vaikui. Anaiptol, suaugęs žmogus, išvydęs jį prie namų ar biuro slenksčio, ne mažiau džiūgauja. Kas svarbiausia, toks personažas pakelia nuotaiką visiems aplinkiniams! Net tik susibūrusiems šalia šventės kaltininko,bet ir tiems, kuriuos piratas sutinka kulniuodamas gatvėmis su spalvinga gėlių puokšte rankoje. Nuoširdžios padėkos neleidžia abejoti, kad po pirato vizito smagios emocijos šeimoje ar kolektyve dar ne vieną valandą liejasi per kraštus“. Darbuotojo įspūdžiai – puikus įrodymas, kad originalus pasveikinimas yra didžiulis džiaugsmo lašas į bet kokio amžiaus žmogaus širdį.

Pasak Mindaugo, mažieji šventės kaltininkai paprastai pirato greitai nepaleidžia – primygtinai reikalauja, kad jis paskanautų šventinio torto, suskeltų kokią linksmą istoriją ir būtinai su juo ir būriu draugų įsiamžintų fotografijose. Suaugusieji, šiuo klausimu, kiek santūresni, tačiau, jeigu žmogus linksmų plaučių, apie kokį santūrumą galima kalbėti! Nuolat paniurusi persona, ir ta, pirato sveikinimus paprastai priima su šypsena veide. Kas dedasi jo širdyje, tegalime paspėlioti…

Taigi, dovanokime vieni kitiems (net ir be progos!!!) geras emocijas – jų niekada nebūna per daug. Ryžkitės į namiškio, draugo ar kolegos šventę pakviesti Piratą. Jūsų valia, ką jam nurodysite įteikti šventės kaltininkui. Svarbu žinoti, kad jis nesikėsina į turtus ir brangenybes, jo tikslas – suteikti šventei išskirtinumo.

Daugiau pasiūlymų www.tarpgeliu.lt

Skaityti 427 kartai