…nebūtina skęsti ugninio Gaidžio taip mėgstamų raudonų interjero detalių jūroje. Sėkmę galima prisivilioti ir kitomis spalvomis, simbolizuojančiomis skirtingus dalykus.

dekoras

Terakotos, oranžine (naujos žinios ir puikus jų įsisavinimas); melsvai žalia (šeiminė laimė); geltona, auksine (puiki sveikata); juoda, karališka mėlyna (karjera, sėkmė darbe); balta, sidabrine (permainos gyvenime); violetine (turtai).

Išvardintas spalvas drąsiai galima derinti savo nuožiūra ir taip susikurti ne tik kitokio gyvenimo receptą, bet ir unikalų šventinio interjero akordą. Alkstate derinių pavyzdžių? Raudona ir šokoladinė, karališka mėlyna ir violetinė, juoda ir sidabrinė, balta ir juoda.

…madinga ugniniam Gaidžiui atiduoti duoklę gamtinėmis detalėmis. Puošiant interjerą raudonas (šermukšnių, putinų kekės, spanguolių, bruknių karoliai, raudonskruosčiai obuoliai, raudonų gvazdikų, rožių, gerberų ar kitų gėlių puokštės) galima „miksuoti“ su kitų spalvų. Svarbu, kad jos būtų iš gamtos ir nepažeistų interjero stiliaus vientisumo.

  • Natūralaus lino, veltinio aksesuarai. Tai gali būti, tarkim, staltiesė, servetėlės, dekoratyvūs pakabučiai, kaspinai ar kt.
  • Medžių, krūmų šakelės. Tradicinės žaliaskarės puikiai įsikomponuoja į kaimiško, klasikinio, vintažinio stiliaus interjerą, tuo tarpu modernius namus geriau stilizuoti kėnio ar sidabrinės eglės šakomis.
  • Kankorėžiai, graikiniai riešutai. Galima iš jų pasigaminti, pavyzdžiui, Advento ar ant laukųjų durų kabinamą vainiką, pakabučių ant eglutės, langų. Aukso ar sidabro dulkėmis purkštais kankorėžiai, riešutais gražu dekoruoti šventinį stalą.
  • Džiovintos vaisių riekelės. Tinka tiek stalui, tiek žaliaskarei dabinti, tiek dovanoms stilizuoti.
  • Samanų kupsteliai, cinamonų lazdelės. Puikios gamtinės medžiagos Advento vainikui, žvakidžių, dovanų puošybai.
  • Džiovinti augalai. Sekant madą, juos siūloma komponuoti su gyvomis gėlėmis ir tokiomis kompozicijomis padabinti niūriausius patalpos kampelius.
  • Medžių žievės, rievės. Gamtos dvasia alsuojantis pagrindas pasigaminti originalių žvakidžių.

Skaityti 765 kartai

Susiję įrašai