Pasaulis lenkia galvą tiek prieš rytų išminčius, tiek prieš tekančios saulės šalies medicinos mokslininkus. Jų dėka turime analogų žemėje neturintį sveikatos ir gyvybingumo eliksyrą! Sukurtą iš pasaulyje žmogaus organizmui naudingiausio augalo Tibeto kalnuose augančio kininio grybo kordicepso (cordyceps sinensis). Sunku patikėti?

Cordyceps Sinensis (Kordicepsas)

Štai faktas, kaip blynas: fizinę ištvermę ir sveikatą kordicepso preparatais stiprinę kinų sportininkai Pekino olimpinėse žaidynėse (2008 metai) pasiekė stulbinamų rezultatų!

Imperatoriškuoju augalu vadinamo kordicepso preparatai išties veikia stebuklingai. Jie stiprina imunitetą ir taip didina jo atsparumą įvairiems kenksmingiems vidaus bei išorės veiksniams, normalizuoja širdies darbą, kraujotaką, kepenų bei inkstų veiklą, padeda iš organizmo greičiau pasišalinti toksinams. Negana to, jie neleidžia organizme daugintis įvairiausioms bakterijoms, įveikia virusus, turi antialerginį poveikį. Pastebėta, kad pagal medikų rekomendacijas vartojami kordicepso preparatai padeda išsaugoti gyvybingumą ir tuo pačiu pristabdyti bėgantį laiką. Kas unikalu, juos gali vartoti ir vaikai.

Dar viena pasaulinę šlovę pelniusi rytietiška sveikatinimo priemonė – Kinijos grybų tikrinių blizgučių (ganoderma lucidum ) maisto papildas „Ganoderma Extract“. Anot specialistų, tai ne tik gyvenimą ilginantis, jaunystę sugražinantis eliksyras – jis stabilizuoja nervų, širdies bei kraujagyslių sistemų veiklą, gerina virškinimą, kepenų funkciją, net gi mažina cholesterolio kiekį kraujyje bei gerina atmintį. Preparatas gali padėti, jei vargina migrena, nemiga, stuburo skausmai, kiti negalavimai.

Nesvarbu, vieną ar kitą iš šių gamtinių maisto papildų rinksitės sveikatai stiprinti rudenį ir žiemą, prieš vartojant būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Skaityti 624 kartai