Profesinę dieną tegul Mokytojai mėgaujasi ypatingu dėmesiu… Visų tų, kuriuos jie veda žinių pasaulio labirintais. Pasufleruokime mokinukams nors tą vieną dieną negailėti Mokytojams gražiausių rudens žiedų, jaukios šypsenos, prasmingų žodžių… Už tą šypseną lyg saulę, už geras akis, už į platųjį pasaulį atvertas duris. Už šiltą žodį, tartą iš širdies, už jaukų apkabinimą, padrąsinimą – nors besiskleidžiančiu rožės žiedu padėkosiu…

Mokytojų diena
Rožės – gražios, elegantiškos gėlės, tačiau per profesinė šventę mokytojus galima paskandinti ir tokių rudeniškų gėlių, kaip, pavyzdžiui, saulėgrąžos, jurginai, kardeliai, jūroje. Pavieniai gėlių žiedai yra gražu ir paprasta, o gėlių puokštė – originaliau. Žinoma, jeigu ją kūrė profesionalas arba pats mokinukas ir įdėjo dalelę širdies.

Ne tik gyvais žiedais galima nudžiuginti mokytojus…

  • Palepinkite juos, kad ir saldžiomis dovanėlėmis. Nebūtinai pirktinėmis. Originaliai įpakuotas savo gamybos keksiukas, pyragėlis, šokoladinių saldainių rinkinukas… Rankų darbo dovanos abejingų nepalieka.
  • Dovanokite Mokytojams, kad ir po simbolinę dovanėlę. Gavęs brangią dovaną, taip sakant, mokytojas iš pašaukimo, greičiausiai ne kaip pasijus, tuo tarpu iš širdies parinkta maloni smulkmena jam suteiks gerų emocijų. Greičiausiai ne vienai dienai.
  • Brangiausią, mylimiausią mokytoją galima nustebinti tokiu unikaliu žiedu, kaip ilgai žydinti rožė. Ji mokytojo akis džiugins ir sielą virpins iki trejų metų ar dar ilgiau.

Daugiau idėjų ieškant staigmenų brangiems, mylimiems Mokytojams www.tarpgeliu.lt ir salone Kaune.

Skaityti 362 kartai