Jau metas galvoti apie artėjančias didžiausias metų šventes. Kas ieško informacijos apie madingas namų, eglės puošybos detales, kas suka galvą, kaip madingai pasidabinus. Kažkam smalsu iš anksto susipažinti su artėjančių metų simboliu, spalvų palete ir t. t. Žingsnis po žingsnio drauge malšinkime žinių alkį.

Gaidžio metai

2017-ųjų metų stichija – ugnis
Ištikimi jos asistentai – raudona spalva, energija, jėga, judesys, lyderystė. Jei pasistengsite su šia kompanija susidraugauti jau dabar, gruodžio 31-osios vakarą įžengsite į perspektyvų metus. Pasitelkus į pagalbą sveiką nuovoką, beliks įgyvendinti ilgai galvoje tūnojusius sprendimus. Taigi, sėkmė 2017-aisiais – jūsų rankose!

2017-ųjų simbolis – Gaidys
Anot astrologų, šis paukštis ateinančiais metais į jūsų gyvenimą pritrauks begalę įvykių, padėsiančių atskleisti jūsų žmogiškąjį potencialą, gabumus, suteiks šansą pakilti karjeros laiptais. Taigi, jokiu būdu neignoruokite Gaidžio! Tegul šio paukščio statulėlė, pakabutis ar kitas jį įkūnijantis daiktas jus lydi nuo pirmosios 2017-ųjų metų minutės.

2017-ųjų spalvos
Ugniniam Gaidžiui labiausiai patinka visi raudonos atspalviai. Puiku, jeigu labiausiai jums patinkantis dominuos ne tik šventiniame namų dekore – raudonų tonų aksesuarų įkomponuosite į interjerą. Per šventes raudonų tonų detales geriausiai derinti su juodomis, auksinėmis, perlamutrinėmis baltomis – tai madinga!

Skaityti 2168 kartai

Susiję įrašai