Nėra jokios taisyklės apie tai, kad žmogų turi pasveikinti akis į akį, jam paspausti ranką. Galima atviruką su gražiomis eilėmis paštu nusiųsti, linkėjimus išberti mobiliuku ir t.t. Kas dėl puokštės… Na, šiuo atveju už pašto paslaugą tūkstantį sykių originaliau ir elegantiškiau – gėlės iš Viduramžių ponios, husarės ar piratės rankų.

Elegantiškas gėlių pristatymas

Viduramžių ponios vizitas? Kodėl nenustebinus?

Elegantiška apranga bei šypsena apsiginklavusi dama, jei tik pageidausite, ir eiles padeklamuos, ir dovaną įteiks. Ji nekaprizinga – linkusi tartis! Raskite progą pasinaudoti Viduramžių ponios teikiama paslauga! Ypač, jeigu artinasi kokio vyro šventė! Rinkitės nustebinti!
Štai atsiliepimas vienos iš klienčių: „Viduramžių ponią su smagia dovanėle ir įspūdingo dydžio kardeliu nusiunčiau pas mylimąjį į jo biurą. Žinojau, kad kolegų nesuerzins toks mano netikėtas poelgis, priešingai – smagiai nuteiks ir tai bus tarsi įžanga į brangaus žmogaus gimtadienio proga rengiamą vakarėlį, kuriam buvome sugalvoję temą „Kareiviai ir jų damos“. Pataikiau į dešimtuką! Anot, širdies draugo, iš nuostabos jis kalbos dovaną minutei kitai prarado, o kolegoms tai buvo pretekstas pradėti pokštavimų tiradą, kuri tęsėsi ir linksmybėms persikėlus į restoranėlį“.

Kai į duris pasibeldžia… husarė!
Moteris karininkė nėra dažnas reiškinys mūsuose, todėl drąsiai tokį personažą galima priskirti prie ypatingų staigmenų. Ypač, jeigu pasitempusią husarę išvysti atvėręs namų ar biuro duris. O jeigu ji dar su plačia šypsena ir, tarkim, burgundiško vyno spalvos gėlių puokšte ar įspūdingo dydžio dovana… Tai bent siurprizas!
Anot ištikimos salono klientės, sulaukęs tokio siurprizo nuo kolektyvo, kolega… mus nustebino! Kaip mat įsijautė į galantiško karininko vaidmenį ir surengė kone tikrą spektaklį. Humoro jausmo nestokojanti husarė jam puikiai asistavo. Taip smagu buvo, kad dar ilgai kolektyve sklandė prisiminimai apie smagų šou“. Taigi, dovanokime ilgai atmintyje išliekančius įspūdžius!

Piratė su gėlių puokšte rankoje? Kodėl gi ne?
Turite kokį linksmų plaučių bičiulį, namiškį, giminaitį ar kolegą? Vadinasi, turite pagalvoti, kaip jį pasveikinti netradiciškai, nes rankos paspaudimu ir tradiciniais linkėjimais jo tikrai nenustebinsite. Kad smagios emocijos lietųsi per kraštus, drąsiai salone prašykite, kad gėles, dovanas jam į namus ar biurą pristatytų smagus personažas šelmė Piratė. Tegul tai būna raktas į gerą laiką! Spalvingo charakterio Piratės vizitas – didžiulis džiaugsmo lašas į didelio ir mažo žmogaus širdį.

Apsilankykite salone Savanorių pr. 319 a, Kaune arba www.tarpgeliu.lt

Skaityti 887 kartai