Kažkas pirmojo rudens mėnesio pradžioje pradeda naujus mokslo metus. Kažkas po smagių atostogų su dviguba jėga kimba į darbus. Kažkas rugsėjį, o ne sausį pripažįsta kaip naujų metų pradžią. Taigi, drįstame spręsti, kad artėja šurmulingos dienos, kada smagu pasveikinti vieniems kitus! Kažkam salone „Tarp gėlių“ ar firminėje internetinėje parduotuvėje išrinkite originalią gėlių puokštę, originaliai įpakuotą ar moderniame vazone su drėkinimo sistema pasodintą kambarinį augalą. Galite pageidauti, kad dovaną įteiktų toks personažas, kaip Husaras, Viduramžių ponas ar Piratas. Dvigubas įspūdis garantuotas!

Ar girdite, kad į duris beldžiasi rugsėjo 1-oji?

Kolegų būrį galite nustebinti, kad ir saldžia dovana. Visi drauge užsiplikysite kvapnios arbatos ar kavos ir smaližiausite, mėgausitės vienas kito dėmesiu. Taip ir atšvęsite rugsėjo 1-ąją! Beje, salone apstu įvairiausias profesijas atspindinčių plačią šypseną ir gerą nuotaiką provokuojančių suvenyrų. Kodėl nepralinksminus vieniems kitų, kai liūdna, jog vasara prabėgo?

Kuo pamaloninus mokyklinuką ar studentą rugsėjo 1-osios proga? Siūlome prisiminti štai ką: mažiems ir dideliems miela dovanų gauti jaukų pliušinį žaislą. Šiuo atveju prie tokios vaikiškos dovanos tereikėtų tik nuoširdų laiškelį su linkėjimais pridėti, pavyzdžiui: „Kai pavargsi mokytis, pasnausk apkabinęs šitą meškutį ir vėl jausiesi kupinas jėgų“.

Skaityti 205 kartai